hamile olabilir miyim kızlar yardım :(

derindeniz_55

sağlıklı ol kuzummmm..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
492
171
kızlar benim dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım göğüsler şiş vaziyette sanki olacak gibi karnım ağrıyor gidiyorum tuvalete akıntı gelmiş beyaz .. beklenen adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım negatif çıktı ama şu an itibariyle adetim resmen gecikti karnım şiş uyku hali ve akıntı var beyazımsı sizce hamile olma ihtimalim nedir kanda negatif çıkınca idrarda yapmak istemedim boşuna..

Kanda negatif çıktıysa hamile değilsin canım. . Düşünüp stres yaptığın için gecikmiş olabilir. Rabbim tez vakitte hamile olmayı tüm isteyenlere nasip etsin

kızlar benim dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım göğüsler şiş vaziyette sanki olacak gibi karnım ağrıyor gidiyorum tuvalete akıntı gelmiş beyaz .. beklenen adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım negatif çıktı ama şu an itibariyle adetim resmen gecikti karnım şiş uyku hali ve akıntı var beyazımsı sizce hamile olma ihtimalim nedir kanda negatif çıkınca idrarda yapmak istemedim boşuna..
canım adetinden 3 gün önce baktırmışsın, çıkmayabilir yani. dünmüş bat'ın, bugün bi idrar testi yapsana. çıkar belki? onda da çıkmadıysa bekle bikaç gün daha, hala adet olmadıysan baktırrsın kanda. vücudunu dinliyorsan kendinde belirti bulman normal ama belki de gerçekten gebelik belirtisidir bunlar:KK66:

X