Hamile olabilir miyim acil yardıma ihtiyacım var 🌸

Emine V

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
11
2
24
Merhaba arkadaşlar
Reglim 7 gün gecikti gecikmenin 5. gününde test yaptım negatifti ayrıca regl olacağım günden 5 gün önce kahverengi akıntım oldu hamile olabilir miyim?
Eğer hamileysem test neden negatif çıkıyor acaba ?
Bugün tekrar yaptım ve tekrar negatifti🥺

Hamile değilsiniz işte
Kan testi verirseniz hamileysem düşünceniz netleşir

haba arkadaşlar :)
3.5 yıllık evliyim . mart ayında vajinismusu yendim .Haziran ayı gibi gebelik için korunmayı bıraktım .ve uygulamaya göre gebelik yüksek ihtimal olduğu günler ve yumurtlama günü ilişki yaşadım .Bu arada prolaktin için 2 yıldır düzenli dostinex kullanıyorum ve bu sebepten dolayı döngülerim düzenli ,27 28 günde bir regl oluyorum .ve uygulamanın regl başlangıç tarihi hep doğru olduğu in yumurtalama günü de doğrudur diye düşünüyorum .normalde 27.06 da olmam lazım dı olmadım ve regl belirtim yok genelde gelmeden önce hafif yanma vs olur olmadı erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile yok negatif :) ama 1 haftadır hafif hissettiren bir bel ağrım var ama böyle kalkarken vs hissediyorum 2 gündür acayip uyuyorum ( sıcaklardan da olabilir tabi ama ) onun dışında hiçbir belirtim yok …hamile olma ihtimalim nedir sizce ? Regl hiç şaşmadığı için bir umut oldu bana ama test negatif çıkınca emin de olamadım psikolojik olarak mı regl gelmiyor demiyorda değilim ….

Merhaba arkadaşlar
Reglim 7 gün gecikti gecikmenin 5. gününde test yaptım negatifti ayrıca regl olacağım günden 5 gün önce kahverengi akıntım oldu hamile olabilir miyim?
Eğer hamileysem test neden negatif çıkıyor acaba ?
Bugün tekrar yaptım ve tekrar negatifti🥺
merhabalar bende aynı durumdayım bugun 8. günüm sitede çok fazla geç döllenme hıkayesi okudum bi umut beklıyorum.. sizin son durumunuz nedir belli oldu mu ya da adet oldunuz umarım gönlünüzden gecen olmuştur

merhabalar bende aynı durumdayım bugun 8. günüm sitede çok fazla geç döllenme hıkayesi okudum bi umut beklıyorum.. sizin son durumunuz nedir belli oldu mu ya da adet oldunuz umarım gönlünüzden gecen olmuştur
Hala regl olmadım ayın 11 ine randevu aldım doktordan bakalım :)

Hala olmadım bugün 13.gün pazartesi günü kan verdim <5 böyle bir sonuç çıktı bilemiyorum ne nasıl olacak 🤦🏻‍♀️

X