Hamile miyimm?? lütfen acil cevappp :((

zeyyyn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
452
6
arkadaşlar yumurtlama günüm 24. ve 25iydi ben o tarihlerden beri gün aşırı ilişkye giriyorum. son 3 gündür vucudum çok sıcak özellikle göğüslerim şişkin ve acıyo ara ara. belim kuyruk sokumuma doğru ağrı saplanıyo. acaba hamile miyim 10 gün oldu ne zamana kdr beklicemm:KK43:( adetim 23nde bitti ertesi gün ymurtlama gördm ovulasyonda..

3-4 gün beklemen gerekiyor canım ama bence hamile olabilirsin...

ve inşallah öylesindir.

belirtilerin onu gösteriyor ama test yapsan çıkmaz henüz.

ve de akıntılarım oluyor nerdeyse hergün.. sarı da diil çok beyaz da değill yoğun kıvamlı

yani çok merak ediyorsan yarın test al ertesi güne dene ama genelde 13. veya 14. günde çok silik de olsa çıkıyormuş öncesinde negatif oluyormuş.

sen yumurtlama gününü nasıl tespit etmiştin?

yani çok merak ediyorsan yarın test al ertesi güne dene ama genelde 13. veya 14. günde çok silik de olsa çıkıyormuş öncesinde negatif oluyormuş.

sen yumurtlama gününü nasıl tespit etmiştin?

ben ovulasyon testi aldım ve adetimin son gününden itibaren kullandım. 24. ve 25. günler çizgiler aynı kalınlıkta ve koyulukta çıkmıştı sonraları it gide silikti.. yani yumurtlama günüm erkenmiş onuda farketmiş oldumm.. hemen ilk yapmamla iki çizgiyi görmem br olduu adetten hemen sonra

Yanlış anlamadıysam ovülasyondan bugüne kadar 1 hafta geçmiş.. Gebelik testiyle çıkacağını sanmıyorum.. Belki kan testi beta hcg ile çıkabilr. Gerçi oda çok düşük bir ihtimal.biraz daha sabretmelisin canım.. Allah'ım gönlüne göre versin İnşallah... :KK35:

ELİNDE OVULASYON TESTİ KALDIYSA Bİ ONUNLA DENE çünkü hamilelik varsa o da yumurtlama günündeki gibi koyu çıkıyormuş.

arkadaşlar yumurtlama günüm 24. ve 25iydi ben o tarihlerden beri gün aşırı ilişkye giriyorum. son 3 gündür vucudum çok sıcak özellikle göğüslerim şişkin ve acıyo ara ara. belim kuyruk sokumuma doğru ağrı saplanıyo. acaba hamile miyim 10 gün oldu ne zamana kdr beklicemm:KK43:( adetim 23nde bitti ertesi gün ymurtlama gördm ovulasyonda..[/QUOTE

adetiniz biteli daha 10 gün olmamış
bekleyin adetiniz geçsin öğrenirsiniz
Allah gönlünüzdekini versin ....

arkadaşlar yumurtlama günüm 24. ve 25iydi ben o tarihlerden beri gün aşırı ilişkye giriyorum. son 3 gündür vucudum çok sıcak özellikle göğüslerim şişkin ve acıyo ara ara. belim kuyruk sokumuma doğru ağrı saplanıyo. acaba hamile miyim 10 gün oldu ne zamana kdr beklicemm:KK43:( adetim 23nde bitti ertesi gün ymurtlama gördm ovulasyonda..[/QUOTE

adetiniz biteli daha 10 gün olmamış
bekleyin adetiniz geçsin öğrenirsiniz
Allah gönlünüzdekini versin ....

arkadaşlar ovulasyon testii yaptım ikinci çizgi belirgin ama diğeri kadar değill.. hamile miyim ki yaaaa:/

X