Hamile miyimm bakar mısınızz ?

Zeynep Kir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
31
5
27
Adetime tam beş gün var. 2 gündür yaptığım ovulasyon testleri tekrar kırmızılaşmaya başladı. 2 gün sabahları da hamilelik testi yapıyorum. Dün çizgi çok silikti bugün sanki biraz daha silik. Yorumlayabilir misinizz? Üstteki dün akttaki bugünün

Eklentiler

• IMG_2934.jpeg
    IMG_2934.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 132
  • IMG_2933.jpeg
    IMG_2933.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 133
Adetime tam beş gün var. 2 gündür yaptığım ovulasyon testleri tekrar kırmızılaşmaya başladı. 2 gün sabahları da hamilelik testi yapıyorum. Dün çizgi çok silikti bugün sanki biraz daha silik. Yorumlayabilir misinizz? Üstteki dün akttaki bugünün
Bence testiniz belirginleşmiş. Bugünkü yaptığınız daha canlı pembe duruyor. İnşallah sağlıkla devam eder. Verebiliyorsan kan ver bence

Bencede belirginlesmis bugün. Ovulasyon testinizin resmi varsa atar mısınız. Birde belirtiniz var miydi

Benim de 6 gün kala testim buna benzer çıkmıştı ve kanda 21 çıkmıştı canım. Acele etmene gerek yok kan vermek için çünkü sonra devamlı vermek zorunda kalıyorsun :) Testlerle koyulaşmayı takip edip adetinden 1 gün sonra falan vermeni öneririm :) Allah gönlüne göre versin

Benim de 6 gün kala testim buna benzer çıkmıştı ve kanda 21 çıkmıştı canım. Acele etmene gerek yok kan vermek için çünkü sonra devamlı vermek zorunda kalıyorsun :) Testlerle koyulaşmayı takip edip adetinden 1 gün sonra falan vermeni öneririm :) Allah gönlüne göre versin
Teşekkür ederimm öyle yapayım o zaman.

X