HAMİLE MİYİM

sasapom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
130
24
Kızlar Merhaba ,
Bilirsiniz belki bende pcoluyum , tedaviye daha başlamadım. Adetim 2 gün gecikti ucuz testlerden yaptım negatif çıktı. Ama şuanda şiddetli bel agrım var hareket edemiyorum resmen birden başladı , adet belirtilerim yok. Gögüslerimde 3 - 4 gün önce aşırı hassaslık vardı dokunamıyordum şimdi o kadar değil. Şimdi acaba hamile olabilir miyim erken gebelik testlerinden mi yapsam yoksa kan testi mi yaptırsam 2 gün geçikti sonuçta , cevaplarınız için teşekkürler.

Kızlar Merhaba ,
Bilirsiniz belki bende pcoluyum , tedaviye daha başlamadım. Adetim 2 gün gecikti ucuz testlerden yaptım negatif çıktı. Ama şuanda şiddetli bel agrım var hareket edemiyorum resmen birden başladı , adet belirtilerim yok. Gögüslerimde 3 - 4 gün önce aşırı hassaslık vardı dokunamıyordum şimdi o kadar değil. Şimdi acaba hamile olabilir miyim erken gebelik testlerinden mi yapsam yoksa kan testi mi yaptırsam 2 gün geçikti sonuçta , cevaplarınız için teşekkürler.
--

KİMSE CEVAP YAZMIYOR MU :KK43:

mrb canım. benim de göğüs kasık ağrısı olmuştu .adet 2 3 gün gecikti 1 gün sürdü. adetten 2 hafta sonr a testte - çıktı ben de umudumu kestim. ama ara ara aklıma geldikçe acaba olabilirmi diyorum göğüs ağrısı 1 hafta sürmüştü kasık da artık yok 1 haftadır. kusmaya dair hiçbişey yok. üstelik korunma hapı alıyorum. sen almıyorsundur?

ben de 2 gün geçtikten sonra yapmıştım çıkmıştı,bence olsa çıkardı cnm her ay belirti olmuyor.bir de sürekli düşünmekte vücüdun dengesini bozuyor.

X