hamile miyim?

ne olur yardım edın en son adetımı kasımın 10 da gordum aralık 16 sında kan testı yaptırdım ama cıkmadı doktor yok dedı ve hala adetım olmadı bende gecen hafta ıdrarda yaptım bırıncı cıgı koyu ıkıncısı sılık cıktı anlamadım testı bugun yıne denedım aynı cıktı sıgortam olmadıgından doktora gıdemıyorum sızce hamılmeyımdır lutfen cevap verın

canım yaptığın testin resmini koyabilsen iyi olurdu bakardık ama silik çıktı diyorsun bakmadan da yorum yapmak
zor yada tekrar kan testi yaptırsan sigortanın olmasına gerek yok illa 20 lira veriyosun zaten hastanelerde kan testinee

resım nasıl koyuluyor bılmıyorum testım elımde pazartesı gunu gıdıp bı kan testı daha vereyım ozaman bakalım onda ne cıkacak cok umıtlenmek ıstemıyorum umıtlendıgım zaman sonrada hayal kırıklıgına ugruyınca cok uzuluyorum rabbım hayırlısı neyse o olsun ınsallahhh hamılelerın duası kabul olurmus bana dua edın lutfen

hımmm anladım dualarım seninle olsun canım inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin inşalah

dun gıdıp hemen kan verdım bugun sonucumu aldım ve hemsıre 10 haftalık hamılesın dedı cok mutluyummmm rabbımmm ısteyen herkese versınnn ınsallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…