hamile miyim?

MF annesi

2 bebeğimiz geliyor
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2014
334
93
6gündür adetim gecikti üç defada gebelik testi yaptım üçünde de ikinci çizgi var ama 2. çizgi silik çıkıyor sizce hamile olabilir miyim ?

2. çizgi silikte olsa gebeliğe işaret ama emin olmak için kan testi yaptırmalısınız

ayy insallah hamissindir cnmm :)
darısıı banaaa aminnn insallahh :)

çok tşk ederim darısı tüm isteyenlere inşallah :) adetim bir gün geçikince yaptım 3 kere yaptım üçünde de ikinci çizgi silik çıktı belirti olarak bende iki üç haftadır kasılmalar sancılar ve sık idrarara çıkma oluyordu hatta arkadaşlar enfeksiyon vardır dediler :) meğer bebekmiş

inşallah canım zaten silikte olsa bebiş kesin oluyor ama o günü beklemek zor kanda değerin ne çıktı? bende belirtileri yaşıyorum şuan ama reglime iki gün var inşl boşuna ümitlenmemişimdir

:) inşallah :) evet 5 aylık evliyim ilk defa denedik hemen oldu

iyi aman nazarlardan korusun masallah ben 4 senelık evlıyım 2012 hazıranda ben korunmayı bıraktım hemen hamıle kaldım 8 haftalık kaybettımm ılk bebek duser dedı bı drum 6 ay koruncaksın dedı korundumm sonra 2013 martda drumla bı aksılıkler oldu kendıme dr bulamadım ha buldum su bu derken mayısda bı dr buldum ve gercekten cok guvendımmm ve hazıranda bıraktım bende o ay hamıle kaldım bu seferde eylulde bebegımı kaybettımm karnımda olmus tesadufen ogrendım.. dr um patolojıye yolladı kan pıhtılasması cıktı. sımdıde bu ay tekrar bıraktım bakalım neler beklıo benıD:

çok geçmiş olsun inşallah bu defa sağlıklı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…