Hamile miyim?

Xxzeynepyy19

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
5
0
Merhaba. Ben 16 yasindayim ve cok korkuyorum. Erkek arkadasimla uzun sureli iliskiden sonra beraber olduk. Iliski sirasinda korunmadik ancak icime bosalmadigini soyledi. (Tam olarak bilgilendirmek icin acik konusuyorum). En son beraber olali yaklasik 1 ay oldu. Adet 13 gun gecikti goguslerim de agri ve asiri derecede istah acilmasi var. Gebelik testi yaptim negatif cikti ancak arastirdigimda testlerin %50 yanlis cikma ihtimali oldugunu ogrendim. Lutfen bana yardim edin ne olmus olabilir ve ne yapmaliyim

Yaşın 16 ve uzun süreli ilişkide bahsediyosunuz nedir yani 10 yaşından beri falan mı?Aklın nerene kaçtı senin? Durum vahim olduğu için bu tarz konuşmalara girmek saçma. Psikolojik olabilir fazla düşünüp de yalancı gebelik falan açma başına. En mantıklısı doktara gitmek ama onuda kabul etmiceksin kesin değil mi? Mutlaka bi şekilde bi yol bul doktora görün fiziksel hemde psikolojik açıdan destek alman çok önemli.

İnsanların sana kızma sebebini anlıyorsun değilmi? bizlere sinirlenipte bildiğini okuma burdaki insanlar yaşca ve tecrübece senden, benden, ondan üstünler. Yaşın çok küçük mantıklı hareket et. Hamilelik bedeninin kaldıramayacağı bir yük bak daha önünde uzuuun bir zaman dilimi var sen herşeyi bir anda yaşayıp bitirmekmi istersin yoksa herşeyi tadında ve zamanında yaşamakmı? Testler kafanı bulandırıyorsa doktora git. Ayrıca senin düşündüğün kadar erkek arkadaşın düşünmüyordur.

Annem babam doktor doktorlarin cogunu taniyorlar. Soy adi gordukleri anda annemle babama soylerler cesaret edip gidebilecegimi sanmiyorum. Kurtaj yasaklanmadi mi hamileysem ne yapicam

Annem babam doktor doktorlarin cogunu taniyorlar. Soy adi gordukleri anda annemle babama soylerler cesaret edip gidebilecegimi sanmiyorum. Kurtaj yasaklanmadi mi hamileysem ne yapicam

bak bir daha böyle hata yapma şu haline bak şimdiden psikolojin bozulmuş. Artık yapacak tek şey yasal olmayan bir yolla doktor muayenesine gidip baktır bakalım. Ama bence bir daha test yap ne olur ne olmaz hem bende bu ay adet olmadım(11 gün geçikti hamile değilmişim, hormonlardan olabilirmiş) ve bu şikayetten bir sürü kişide var. Senin adet olmama sebebin bu hamilelik meselesini çok düşünüp hormonal dengeni bozuyorsun. Şu canına yazık değilmi? Bak sana kimse sevme demiyor ama bir düşün erkek arkadaşının böyle bir sorunu varmı?yok çok rahat değilmi?Psikolojiside yerinde

Hangi şehirde yaşıyorsun? Eminim anne babanın tanımadığı doktorlarda vardır. 18in altındasın bu nedenle vekil olarak ailene haber vermek isticektir doktorlar.Özel bir doktor bul ve durumunu anlat.Aslında senin için en iyisi annenle konuşmak olur. Unutma o senin annen adam öldürsen bile yanında olur kızar,bagırır,cagırır ama yanında olur.

Suanda ailem yok yanimda tatildeyim kusadasinda. Yarin ilk isim bi doktora gorunmek olacak. Cok tesekkur ederim cevaplariniz icin

Biraz sakin olmaya bak(Salavat çek, dualar oku) ve mantıklı adımlar at. Geri dönüşün olmayacak üzülebilirsin. Her neyseee hadiii sahur zamanı ben gidiyorum Kendinize iyi bakın

hamile deiğilsindir gebelik testlerinin yanlış çıkma oranı çok düşük al bi kutu farlutal iç stresten gelmiyo bence adetin bu da sana ders olur umarım ama yeni nesil akıllanmıyor... madem bi halt yiceksin neden önlemini almıyorsun ilişkiye girmeyi biliyosan korunma yöntemlerindende haberdar olman gerek ki annem babam dr diyorsun... ayrıca hayali bi konu değildir umarım bukadar insana boşa dil döktürmüyorsundur bu mübarek günlerde...

kızlar idrar testi yaptım ilk başlarda bişey çıkmadı testi çöpe atmayı unutmuşum ertesi gün baktım ikinci çizgi çıkmış umutlanıp kan testi yaptırdım ama negatif çıktı sizce hangisi doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…