Hamile miyim ?

deryaboz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
38
36
son adetim 9 mart benimki normal olarak 28 gunde bir gelir buna gore ayın altısında olmam lazım daha var bebek dusunuyoruz allahın izniyle bu ay baya yogun bi calısma yaptık acaba varmıdır yokmudur diye dayanamayıp test yaptım 2.çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim adetimin gecikmesinimi beklesem esimin izin gunune kadarda gidemem doktora napcam bennn!!!!

son adetim 9 mart benimki normal olarak 28 gunde bir gelir buna gore ayın altısında olmam lazım daha var bebek dusunuyoruz allahın izniyle bu ay baya yogun bi calısma yaptık acaba varmıdır yokmudur diye dayanamayıp test yaptım 2.çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim adetimin gecikmesinimi beklesem esimin izin gunune kadarda gidemem doktora napcam bennn!!!!

öncelikle sakin ol :)) adetin normalde hiç gecikmeyip bu ay gecikirse 5, 6, gününden itibaren tekrar test yaparak öğrenebilirsin ben öyle ögrenmiştim :))

Hamile olabilrsin canm. Ben adetime 4gün kala test yaptm.. silik cikmisti ikinci cizgi.. hayrlisyla hamissindir inşallah.

inşallah hamilesinizdir.testinizi başka bir marka test ile tekrarlamanızda fayda var dieye düüşünüyrum

benmde ilk başta silik çıkmıştı. hamile olablrsn. ama en guvenılır yontem tabiki kan testi. en kısa zamanda yptr bnce

inşallah hamilesindir , silik bile olsa çizgi olması hamile olduğunu gösterir ama inşallah kan testinde beta değerin gününe göre güzel çıkar ve katlanarak artar, doktora gitmek için eğer alttan muayene olmayı düşünmüyorsan zaten en az 10 gün geçmeli , ben karından görünmesini istediğim için adetim bir gün geçtiğinde ve ondan 2 gün sonra kan testi yaptırırp 2 hafta geçince kadın doğuma gitmiştim , inşallah güzel haberleriniz alırız :KK16:

İnşallah öyledir canım.. Ben adetime 5 gün kala öğrenmiştim hamile olduğumu:)

yorumlarınıza tesekkur ederim arkadaslar
sabah esime kahvaltı hazırlamak için kalktıgımda kasıklarma ve belime muthiş bi ağrı girdi esim apar topar hastaneye goturdu kan verdim. sans bu ya cihazlar bakıma alınmıs 2 saat sonra cıkar sonuc dediler bekle bekle gecmiyo zaman deli olduk. iki saat geçti gittik yok daha cıkmamıs :KK43: basladık yine beklemeye .. 1 saat daha bekledik ve sonuc HAMİLEYİMMMMM :)))))
hiç beklemiyodum aslında daha bu ay baslamıstık calısmalara surpriz oldu esimle doktorun suratına bakıp kaldık oyle :))))
darısı sabırsızlıkla bebiş bekleyenlere :))))))

dunden beri ne yasadığımı bir ben bir allah bilir
dun sancı ve sonrasında gelisen kanamayla acile gittim :KK43: bebeğimin tutunamadıgını soylediler cok mutsuzum kimseye helede esime hiç anlatamıyorum içimdeki fırtınayı :KK43:((((((

X