hamile miyim??

merve_seda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
148
1
merhaba arkadaşlar. Adetim 6 gün gecikti her ay hep gününde gelirdi. hamile olabilir miyim ki? göğüslerde ağrı filanda yok ama ayy napıcamı bilemedim. gebelik testini ne zaman yapmam gerekir tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? :26:

Benim de 6 gün geçti... 3 gün önce test yaptım negatif az önce gene yaptım sonuç değişmedi :KK43: geçen kış düşük yaptım o geçikmem de 5 inci gün test de çıkmıştı.4-5 aydırda regli günlerim 4-5 gün geçikiyor buda sanırım psikolojimi bozdu her gecikmede acaba diyip test yapıyorum ama sonuç hayal kırıklığı :KK43:

Benim de 6 gün geçti... 3 gün önce test yaptım negatif az önce gene yaptım sonuç değişmedi :KK43: geçen kış düşük yaptım o geçikmem de 5 inci gün test de çıkmıştı.4-5 aydırda regli günlerim 4-5 gün geçikiyor buda sanırım psikolojimi bozdu her gecikmede acaba diyip test yapıyorum ama sonuç hayal kırıklığı :KK43:

üzüldüm canım ya :KK43: psikolojik olarakta gecikiyo olabilir olsun Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda bir bebek verir inşallah. sen sadece sabırlı ol ve dua et.

6 gün az değil hemmen bi test al yap bence. Bendede göğüs ağrısı falan olmamıştı. Öyle sabahı falan beklemene gerek yok test için ben öğleden sonra yapmıştım yinede pozitifti...

6 gün az değil hemmen bi test al yap bence. Bendede göğüs ağrısı falan olmamıştı. Öyle sabahı falan beklemene gerek yok test için ben öğleden sonra yapmıştım yinede pozitifti...

tamam canım gecikmeden sonra 10-15 gün filan bekleyn gibisinden bişyler duymuştumda kararsz kalmıştım en kısa zamanda alıp yapayım bakayım testi.

üzüldüm canım ya :KK43: psikolojik olarakta gecikiyo olabilir olsun Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda bir bebek verir inşallah. sen sadece sabırlı ol ve dua et.

zaten hep dua ediyorm hakkımızsa hayırısı neyse o olsun verende ALLAH alanda inş Rabbim bizede sağlıklı hayırlı bir evlad nasip eder

regli olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor sırt ağrım da ara ara mide yanmalarımla ve göğüslerimde hassaslık var acaba diyorum ama eğer yarına kadar hala olmazsam kan tahlili yaptıracağım..sen test yaptın mı merve ?

regli olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor sırt ağrım da ara ara mide yanmalarımla ve göğüslerimde hassaslık var acaba diyorum ama eğer yarına kadar hala olmazsam kan tahlili yaptıracağım..sen test yaptın mı merve ?

senin belirtilerde çokmuş yaptır bakalım kan testinde neçıkacak. ben daha test yapmadım biraz daha beklesemmi diye düşünüyordum. bende desadece alt karında ağrılar oluyo ara ara.

daha önceki aylarda gecikmen oluyormuydu ilk mi bu kadar gecikti ? benim düşükten sonra 4 - 5 gün geçiyordu ama kesin 5 in ci gün oluyordum bu sefer uzadı yaptırmak istiyorum ama korkuyorum da :KK43: ya değilsem

yok olmuyodu canım hep gününde gelirdi bu ay böyle oldu. korkma canım ya hayırlısı neyse o olsun bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur inşallah. test sonucunu benle paylaşırsan sevinirim.

X