hamile miyim?

kızlar ben testimi ikinci kere yaptırdım ve 119 çıktı sonuç. 2 gün önceki 37 idi. gariplik var mı? sevineyim mi, ne dersiniz?

tebrikelr canım ne demek sevineyimmi havalara uçabilirsin Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize tüm isteyenelrede nasip etsin inşallah :) değerlerinde çok güzel artmış maşallah sakın stres yapma :):nazar::nazar:

kızlar ben testimi ikinci kere yaptırdım ve 119 çıktı sonuç. 2 gün önceki 37 idi. gariplik var mı? sevineyim mi, ne dersiniz?

değerlerin normal gunde 2 ye katlaması gerek senın fazla fazla katlamış bile hayırlı olsun allah sağlıkla doğurmanı nasip etsin inşallah darısı başıma :))

inşallah arkadaşlar ben hala kimseye söylemiyorum taaa 1500lere kadar dayanmam gerek sanki ancak o zaman görnüyomuş dimi, bekliyim dimi? :S

inşallah arkadaşlar ben hala kimseye söylemiyorum taaa 1500lere kadar dayanmam gerek sanki ancak o zaman görnüyomuş dimi, bekliyim dimi? :s

tebrikler canım allah kucagına da almayı nasip eder inş.benimde adetimin üzerinden 5 gün geçmişti bthcg 864,30 du ve hemen dr gitmiştim allttan muaynede kesemi görmüştü inş.sende de öyle olur ama sevinmek ne demek havalara uç bence degerin çok güzel artmış hakkında hayırlısı olsun:KK16:

ADD83 inan ne yapacağımı şaşırdım, daha erken diye eşimle beraber kimselere bir şey belli etmiyoruz ama içim içimi yiyor 1 hafta sonra (Allah ım nasip eder inşallah) bir test daha yaptıracağım inşallah senin dediğin gibi olursa ailemle de mutluluğumu pğaylaşmak istiyorum, korkuyorum sanki biraz :S:S

add83 inan ne yapacağımı şaşırdım, daha erken diye eşimle beraber kimselere bir şey belli etmiyoruz ama içim içimi yiyor 1 hafta sonra (allah ım nasip eder inşallah) bir test daha yaptıracağım inşallah senin dediğin gibi olursa ailemle de mutluluğumu pğaylaşmak istiyorum, korkuyorum sanki biraz :s:s

adetin kaç gün geçti ? üzülme sevin sevin :)

bugün 37. Günüm 28-29 günde görürdüm ben

hımmm bol bol dinlen ceviz ye süt iç ki bebegin sana tutunsun kendini yorma stres yapma herşey çok ama çok güzel olacak iyi düşün ki iyi olsun iyi bir dr araştır kendine ve haftaya drda kan testi yaptırıp ultrasona gir inş.gönlünce olur herşey canım amin.

hmmm yani artık gebelik önlemlerine başlamalıyım diyorsun, Allah'ım ben şimdi iyice panik olurum. tamam hemen ceviz yiyeceğim ve dinleneceğim, hiç te durmuyorum yerimde kimseye bir şey söylemeden. belim ağrıyor filan derim en iyisi :)

:KK53::KK34:
yasak hayal ve brake e çok teşekkürler, sonuçlarımı 1 saat içinde alıcam. Allah kısmet eder İnşaallah gebeliği, etmese de vardır bir hayır. Rabbim'e hep dua ettim, o ne bilirse en güzelini bilir, sonuçta bizi yaratan da o değilmi ? Bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim, inanın, iş yerindeyim şu an ve ilk okuduğum da gözlerim doldu, Rabbim tüm isteyenlere hayırlısıysa ve hayırlısıyla sağlıklı imanlı evlatlar nasip etsin... amin

amin cnm inssss sende Hamissindir,,,evet birbirimize destek olmammiz cok iyi bu zamanda
banada lazimm :emir_bebek: Allahim HaiyrLisini versin ins bakaLIm pazrts gunu kontrolla gidiyorum 7 haftamdayim cokda merak ediyorum Dok, ne dicek diye :) Iplee cekiyordum bu gunuu :))):KK49:Allahim isteyen herkeze nasip etsin ins aminn:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
:KK49::KK49::KK49: Sonuclariniii alirsan MutLaka buraya yaz Olurmu cnm Öptmm.

Son düzenleme:
:KK53::KK34:

amin cnm inssss sende Hamissindir,,,evet birbirimize destek olmammiz cok iyi bu zamanda
banada lazimm :emir_bebek: Allahim HaiyrLisini versin ins bakaLIm pazrts gunu kontrolla gidiyorum 7 haftamdayim cokda merak ediyorum Dok, ne dicek diye :) Iplee cekiyordum bu gunuu :))):KK49:Allahim isteyen herkeze nasip etsin ins aminn:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
:KK49::KK49::KK49: Sonuclariniii alirsan MutLaka buraya yaz Olurmu cnm Öptmm.

maalesef negatif..:KK43:

maalesef negatif..:KK43:

Uzulme cnm Allaha birak ve acele etme ben 1 sene öncesi
Dusuk yasamistim ve umutsuzdum ama dusunmedigin bir anda
Allah sana verir cnm ben suan 6 hafta 5 gunluk hamileyim
Moralini yulsek tut Allah zamanini biliyor cnm:nazar::KK16:

arkadaşım çalışmalara devam stres yapmamaya çalış ne kadar zor olsada umarım tez zamanda kavuşuruz bebişlerimize..

X