Hamile miyim?

sevgilisininbebegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
6
0
Gecen ay24.02.2012 tarihinde adet gördüm...! 08.03.2012 Sürtünme yoluyla iliskiye girdim bosalma iceri girme gibi bir durum olmadi...bu ayin 23.de adet olmam gerekirken ve tüm belirtiler varken kasilmalar karin agrilari vs. sadece kahverengi akinti geldi sonra pembelesmeye basladi ve hala cokkkkk hafif neredeyse belirsiz pembe akintim var ama hala adet olmadim:KK43::KK43::KK43: 22.03.2012 tarihinde birgün boyunca üctane antibiotik aldim acaba onun etkisimidir?

içeriye boşalma olmadıysa hamilelik olmaz. insanlar aylarca yıllarca deniyor olmuyor. hamile kalmak o kadar kolay değil, korkma

Gecen ay24.02.2012 tarihinde adet gördüm...! 08.03.2012 Sürtünme yoluyla iliskiye girdim bosalma iceri girme gibi bir durum olmadi...bu ayin 23.de adet olmam gerekirken ve tüm belirtiler varken kasilmalar karin agrilari vs. sadece kahverengi akinti geldi sonra pembelesmeye basladi ve hala cokkkkk hafif neredeyse belirsiz pembe akintim var ama hala adet olmadim:KK43::KK43::KK43: 22.03.2012 tarihinde birgün boyunca üctane antibiotik aldim acaba onun etkisimidir?

hamile değilsindir antibiyotikler etkilemiştir ayrıca adetin başlamış ama sen stres yaptığın için oda sana piskolojinin oyunu

Sürtünme yoluyla gebe kalınmaz. Endileşelenme. Evlenince anlarsın hiç kolay olmadığını. :KK31:

bence antibiotikler ypti snei böyle..sürtünme yoluyla hamile kanilirsa ooooh ozaman herkes onu denerdi, cünkü yillardir ugrasanlar var:KK43:

X