Aile Planlaması hamile miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Evet canım ikisini birlikte içmen gerekiyodu..
En iyi sonucu kan testiyle ögrenebilirsin...

Dün adet oldum.Sanırım artık korkulacak hiç bir şey yok.Kan testinden sonra zaten çok rahatlamıştım.Ara kanamamın geçen ayın 15i gibi başlamıştı.15in de hastalandım.Ara kanamadan sonra aynı adet günü deniyor ama öyle olmadı.

arkadaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım ve yardıma ihtiyacım var.

ben 20 martta adet gördüm ve nişanlımla 7 nisanda birlikte olduk ve içime boşaldı.hemen arkasından,ilk yarım saat içinde diyebilirim,norlevoyu içtim.normalde 17 nisanda adet olmam gerekiyordu ama cumartesi akşamı oldum,hala da devam ediyor ama normalde az gelen bir kanama var,acaba yerleşme kanaması olabilir mi? yani hapı da içtim ama hamile kalmış olabilir miyim? norlevo kanamayı azaltır mı?

canm merak etme hamile değils,indir zaten norvelonun etkiisn yüksek olduğu zamnalrda içmişsin

ilaç ra kanama ypar normaledidüzelir

canm merak etme hamile değils,indir zaten norvelonun etkiisn yüksek olduğu zamnalrda içmişsin

ilaç ra kanama ypar normaledidüzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…