hamile miyim???

sulexsule

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
371
5
arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim bi sorun var cevaplarsanız sevinirim hayatım boyunca bekarken bile hiç adet geçikmem olmazdı bu ay geçikmem oldu 5.gundeyim hiç adet olacak gibide değilim hiç bir adet belirtisi yok idrar testi yaptım negatif cıktı birz moralim bozuldu başka bir şey kist falan olabilir diye korkuyorumda hamile olmak istiyorum nerdeyse 8 aydır deniyoruz artık olsun istiyorum :KK43::KK43::KK43:

merhaba arkadaşım.seni üzmek istemem ama senede bir kerede olsa böyle gecikmeler olabiliyor bazen.birde bebek istediğin için psikolojik olarakta olabilir.inşallah gebesindir tabii ama üzülmemek için kendini hemen kaptırma.allah hayırlı neyse onu versin...

idrar testi her zaman doğru sonucu vermeyebiliyor canım. pazartesiye kadar adet olmazsan kan testi yaptır. inşallah hamilesindir.

benimde çok düzenlidir ama gecen ay 9 gün gecikti bu ayda 4 gün yarın 5.gün olcak adet olmazsam.. neden böle oldu bende anlamadım gitti..hadi gecen ay stres yapmıştım ondan gecikti diyorum ama bu ay öle bşyde yok gayet normalim ama yinede gecikiyor..

ateşim de 36.9 yanıyorum kaç gundur alev alev kış gunu pazartesi kan testi yaptırmayı dusunuyorum tabı adet olmazsam:KK43:

8 aydır ilk defa ümitlendim ilk defa geçiktim o yuzden de gerildim ne zormus böyle beklemek

inşallah öylesindie canım ama bence değilsin çünkü hamile kalınca adet olacakmış gibi belirtileri olur

işim gereği tum gun oturuyorum belim surekli ağrır bel ağrısı var ama belirtiden sayamıyorum midem cok hassastır mide bulantısını da saymıyorum elimde tek adet geçikmesi ve ateş var beklemedeyım bakalım hayırlısı bundan sonrası

8 aydır ilk defa ümitlendim ilk defa geçiktim o yuzden de gerildim ne zormus böyle beklemek

allahta umut kesilmez cnmm.. sakin ol bekle bakalım regl olana kdr umut vardır..
herkeste belirtisi farklı
kimisi diyor hiç belirtim yoktu
kimisi diyor adet olcak gibiydim
kimiside çok agrım vardı diyor..
belli olmaz yani herkesin bünyesi farklııı ondan akışına bırak bekle :)

arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim bi sorun var cevaplarsanız sevinirim hayatım boyunca bekarken bile hiç adet geçikmem olmazdı bu ay geçikmem oldu 5.gundeyim hiç adet olacak gibide değilim hiç bir adet belirtisi yok idrar testi yaptım negatif cıktı birz moralim bozuldu başka bir şey kist falan olabilir diye korkuyorumda hamile olmak istiyorum nerdeyse 8 aydır deniyoruz artık olsun istiyorum :KK43::KK43::KK43:

Hic hamilelik belirtin varmi?
Goguslerinde acima renginde degisme felan ?
Idrarda negatif cikmasi onemli degil benimde 4 gun gecikmisti ve idrarda negatif cikti hep ama suan 5+2 hamileyim.
Kan testi yaptir vakit kaybetmeden ..

göğüslerim acıyor evet o var işte biraz bel ağrım da var bugun 6.gun geçikmede yarın kan testi yaptırmayı düşünuyorum sık idrara cıkıyorum sanırım buda bir belirti

göğüslerim acıyor evet o var işte biraz bel ağrım da var bugun 6.gun geçikmede yarın kan testi yaptırmayı düşünuyorum sık idrara cıkıyorum sanırım buda bir belirti

Valla cnm umutlandirmakta istemem ama buyuk ihtimalle hamilesin..
Insallah rabbim yaniltmaz

çabuk acıkma ve sanki doyamama da bi belirti midir acaba dunyayı yesem doymayacağım sanki:)

Slm 8 aydır bebek istiyoruz, 29 Kasım da adet görmem lazım bu ay vücudumda acayip değişiklikler oldu,
1) yaklaşık 10 gündür başım yastıktan kalkmıyor hep uyumak istiyorum
2) 1 hafta önce mide bulantısından hiçbişey yiyemedim
3) Aşırı baş ağrısı çektim
4) Sürekli soğuk sıvı bişeyler tüketme isteği var
5) Ayın 22 sinde çok açık pembe renkli 2-3 damla kan geldi ben adet görüyorum sandım ama devamı gelmedi ve o gün çok terledim sürekli sıcak geldi bana ayrıca çok şiddetli şekilde bacaklarım ağrıdı
6) Gögüslerim 2 gündür acıyor normalde adetime yakın olan bişey
ben bunların hamilelik belirtisi olmasını çok istiyorum fakat idrar testi hep negatif cıkıyo bana yardımcı olurmusunuz bunlar bariz belirtiler mi

ben 2.5 yıllık evlıyım 1.5 yıldır bebek ıcın cabalıyoruz gectıgımız persembe reglı olmam gerekıyordu bugun hala olmadımmm ümitlenmekte istemiyorummmm

merhaba canım bu belirtiler psikolojik olarakta ortaya cıkabiliyor
2 ay adet olmadıgımı bılıyorum ve tum belirtiler vardı ama sonuc negatifti
adetine daha 2 gün varmış bekle bakalım sımdıden stres yapma hamilede olabılırsın
olmayada bilirsin su anda bunu bilmemiz imkansız
ki bide su var adet günü geçmeden boşa test yapma bence

sağol canım beklicem artık hayırlısı bende daha önceki aylarda kendimi dinleyip adetimi geciktiriyodum hatta çok düzenli adette görmem çoğunlukla düzensizdir son 2-3 aydır hamile kalmayı hiç takmadım umursamadım fakat soğan suyu içtim adetim düzene girdi bide az önce yazmayı unutmuşum akıntım baya fazla jel gibi bişey tekrar sağol cevabın için

X