Hamile miyim?

birtanem adet gecikmesinden 35 ve ustu gecikme oldugu zaman gebelik ortaya cikar bende adet gecikmesinden bir gun sonra yaptim negatifti yaklasik yaptigim gunden bes gun sonra tekrar yaptim silik olarak cikti ertesi gunu yapinca koyulasti ikinci cizgi yeniden yap derim bir kac gun sonra hatta ben hep yapa yapa negatifleri gore gore umidi kaybetmistim ogun aldim bir test sonra merkette eve gelip direk lavaboya girdim yaptim (her yaptigimda sonucu elimde bekletip gormek isterdim)ama bu sefer yine negatifdir diye gormek istemedim direk yaptim bakmadan paketin icine koydum aradan bir dakika gecti ben dayanamadim bakayim umutsuzda olsam dedim esime sok oldum iki tane cizgi?

belkide erken yaptim canim gercekten tam bilmiyorumki... ama bugun 33. gunum ve hala adet olmadim.. hic bi belirtimde yok sadece goguslerimin ucu sis, dolgunlar uclari beyaz gibi sanki sut varmis gibi icinde o kadar... hayirlisi tatlim galiba p.tesi gununu bekliyip kan testi yaptiricam eger hala adet olmazsam o gune kadar.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım her ay düzenli adet olurdum bu ay 5 gün gecikti ve adetimin 4.günü yaptım negatif çıktı belirtilerde var ama negatif çıkınca umudum kırıldı gibi şimdi sizin yazdıklarınızı okudum acaba 1 hafta daha olmassam tekrar test yapmalımıyım.

bencede test yapmalisin canim 1 hafta daha olmazsan, bazen idrar testleri bozuk cikabiliyor. bazi bayanlarin hele hcG hormonu idrara taa gebeligin 2. ayina kadar dusmuyo olabiliyormus.. o yuzden kan testi yaptir canim biraz daha gecikince.

canım öncelikle hayırlısı olsun diyim... hapı bıraktıgın ay hamile kalma sansın tabiiki olmakla birlikte (sonuçta 2 tane atladıgınızda risk var diyorlar ) çok yuksek olmadıgını dusunuyorum. senin yasadıgını ben de d.kontrol hapını bıraktıgımda yasamıstım. test yapıyorum cıkmıyor hastalanmıyorum da falan oyle 15 gun falan gecikmişti. hapı ilk bıraktıgında duzen bozuluyor maalesef ama bırkac ayda oturur ... en kısa zamanda gönlünüzce olmasını dilerim..

bende biliyorum hapi biraktigin ay hamile kalma sansinin cok dusuk oldugunu canim ama ne yapalim bi umut bekliyoruz iste.. hala olmadim bugun 33. gunum. insallahta olmam :KK66:

yap tabii ben cogu arkadastanadet gecikmesinin sekizinci dokuzuncu gunler de hamileliklerini ogrendiklerini duymustum...

evet canim bazen kadinlarin hcG hormonu nazli olup gec gosteriyomus idrarda kendini. doktorlar bile en az 7 gun gecikmeden sonra yapin idrar testini diyolarmis ama.. biz tabi cok aceleciyiz hemen ogrenelim istiyoruz :KK60:

valla benım adetım 2. dır 15 gun gecıktı ama tık yok......bız korunuyoruz zaten bende hamıle olmaktan korka korka gezınıyorum.....

stressli bi donemdeysen belki ondan gecikiyordur canim?

merhaba arkadaşım. bu adet gecikmelerin stres yaptığından olabilir.. bir de şunu diyebilirim. eğer bebişin tutunacağı varsa korunmalara bile bakmaz kullanılan haplar bile bazen yetersiz kalabilir..

evet haklisin.. eger Allahim ol derse, hic birsey onune gecemez zaten.

inşlh. benimde öyle olur çıka rikinci testte çok istiyorum rabbim herkese nasip eylesin bu hafta bir daha deniyeceğim :KK66:

insallahhhh canim benim Allahim kucagimizi bebeksiz birakmasinnn :nazar:

Canım saydığın bütün belirtileri aynen yaşadım.Kasık ağrılarım benim adetime 10 gün kala hafif hafif başlamıştı ama ben adet olacağım gün bu ağrılar olurdu. Göğüslerle ilgili yazdıklarını ise birebir yaşadım. Bu arada 8 ağustos benim de adetimin ilk günü şimdi 5 haftalık hamileyim. bence hemen kan testi yaptır. inş. hamilesindir canım

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ciddimisin tatlim yaaaaaa... hemde adet gunumuz aynimis.. ne yapsam acaba bende gidip hemen bi kan testimi yaptirsam :KK70: Allahim insallah kucagina almayi nasip eder bitanemmmm.

belkide erken yaptim canim gercekten tam bilmiyorumki... ama bugun 33. gunum ve hala adet olmadim.. hic bi belirtimde yok sadece goguslerimin ucu sis, dolgunlar uclari beyaz gibi sanki sut varmis gibi icinde o kadar... hayirlisi tatlim galiba p.tesi gununu bekliyip kan testi yaptiricam eger hala adet olmazsam o gune kadar.

bencede test yapmalisin canim 1 hafta daha olmazsan, bazen idrar testleri bozuk cikabiliyor. bazi bayanlarin hele hcG hormonu idrara taa gebeligin 2. ayina kadar dusmuyo olabiliyormus.. o yuzden kan testi yaptir canim biraz daha gecikince.

bende biliyorum hapi biraktigin ay hamile kalma sansinin cok dusuk oldugunu canim ama ne yapalim bi umut bekliyoruz iste.. hala olmadim bugun 33. gunum. insallahta olmam :KK66:

evet canim bazen kadinlarin hcG hormonu nazli olup gec gosteriyomus idrarda kendini. doktorlar bile en az 7 gun gecikmeden sonra yapin idrar testini diyolarmis ama.. biz tabi cok aceleciyiz hemen ogrenelim istiyoruz :KK60:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ciddimisin tatlim yaaaaaa... hemde adet gunumuz aynimis.. ne yapsam acaba bende gidip hemen bi kan testimi yaptirsam :KK70: Allahim insallah kucagina almayi nasip eder bitanemmmm.

yaaaaa inşallahh rabbim tüm anne olmak isteyenlere de nasip eyler banada nasip eyler inşallah :KK71:

Teşekkür ederim canım.İn.ş sen de hamişsindir birlikte bebeğimizi kucağımıza alırız.Ben bu siteyi uzun süredir takip ediyorum.Hamile kalmadan da önce.Hap kullanmayı bırakıp hemen hamile kalanlar da hap kullandıkları halde hamile kalanlar da var Rabbim verince veriyo.Bence stresli iki gün daha geçirmektense kan testi yaptırıp kafandaki soru işaretlerinden kurtul.Sonuç kötü bile olsa ki inş. olmaz sakın umudunu yitirme aylarca hatta yıllarca bekleyen arkadaşlar var.Rabbim inş. isteyen herkese bu duyguyu en kısa zamanda tattırır. Duam seninle inş. hamişsindir.

yaaaaa inşallahh rabbim tüm anne olmak isteyenlere de nasip eyler banada nasip eyler inşallah :KK71:

aminnn canim insallahhhhh.

Teşekkür ederim canım.İn.ş sen de hamişsindir birlikte bebeğimizi kucağımıza alırız.Ben bu siteyi uzun süredir takip ediyorum.Hamile kalmadan da önce.Hap kullanmayı bırakıp hemen hamile kalanlar da hap kullandıkları halde hamile kalanlar da var Rabbim verince veriyo.Bence stresli iki gün daha geçirmektense kan testi yaptırıp kafandaki soru işaretlerinden kurtul.Sonuç kötü bile olsa ki inş. olmaz sakın umudunu yitirme aylarca hatta yıllarca bekleyen arkadaşlar var.Rabbim inş. isteyen herkese bu duyguyu en kısa zamanda tattırır. Duam seninle inş. hamişsindir.

ayyyyy yerim seni yaaaaa agzindan bal damliyor vallahhhhh. bugun gidicektim tatlim ama hastaneyi aradim saat 3 gibidi.. bu saatten sonra kan verseniz bile pts. sabahi cikar sonuc dediler bende kalsin pts. sabahina dedim o zaman. pts. sabah kesin gidip vericem ama eger hafta sonu adetim gelmezse.. insallah bebisimm benimledir yaaa. :KK69:

bu sabah tam 34. gunumde adet oldum kizlar.. cok uzuldum ama ne yapalim artik bir daha ki aya...

Canım benim sakın üzülme inş. bir dahaki aya güzel haberlerini alırız.Kafana takma sakın daha yolun çok başındasın.Stresten uzak dur her şey daha kolay olacaktır.En kısa zamanda bebiş diliyorum canım...

canım allah inşallah en kısa ve hayırlı bir zamanda bebeğini kollarına almayı nasip etsin. üzülme ne olur rabbim inşallah sağlıklı bebekler verir uzun ömründe

Canım benim sakın üzülme inş. bir dahaki aya güzel haberlerini alırız.Kafana takma sakın daha yolun çok başındasın.Stresten uzak dur her şey daha kolay olacaktır.En kısa zamanda bebiş diliyorum canım...

sagolun kuzularim... uzulmuyorum merak etmeyin.. bir sonraki aya kaldi denemelere devam tabikide.. Allahimin gucune gider uzulursem, o bilir ne zaman dogru bi zaman oldugunu, o zaman verir bebisimi bana. cok sagolun..

X