Hamile miyim?

merhaba arkadaşım.5 in üstünde gebelik var demek ama senin çok düşük çıkmış. kimyasal gebelik olabilir.bana sorarsan bekle tekrar kan testine git.bhcg hormonun yükseliyorsa gebelik var demektir.eğer hala yükselme yoksa ilacı kullan derim sen bilirsin.doktor kimyasal gebelikte var demez çünkü adet gecikmeli de olsa geliyor.bence beklemelisin.

kimyasal gebelik derken? bu arada hasta oldum 40gün sonra :S doktor muane etmediki neyse sanırım stersten oldu ama kimyasal gebelik ne demek?

kimyasal gebelik derken? bu arada hasta oldum 40gün sonra :S doktor muane etmediki neyse sanırım stersten oldu ama kimyasal gebelik ne demek?

kimyasal gebelikte canım bebek tutunamıyor ve adet kanı ile birlikte düşüyor
kimi kadınlar adet oldum sanıyor bu gibi durumlarda oysaki kanla birlikte düşük yapıyorlar
bende subat ayında ilk defa 2 gün geciktim tam 3 defa test yaptım pozitif çıktı
3. gün ise kanamam başladı çok yoğun ve aşırı bir şancım oldu o zaman düşük yapmışım
rabbim herkese hayırlısını versin

benim de bir sene önce başıma geldi.tam 12 gün gecikmişti.testlerde pozitif çıkmıştı.ama kanamam geldi.doktora gittim.bana kimyasal gebelik geçirdiğimi söyledi.bebek dölleniyomuş ama rahme tutunamıyormuş.çoğu kadın hamile olduğunu bile bilmiyormuş.adet oldum sanıyormuş.aslında kimyasal gebelik geçiriyormuş.
ama sana şunu diyeyim.annanemin dediğine göre sağlıklı bir hamilelikten önce rahim yer hazırlıyormuş.eskiler öle diyor.demekki sen en kısa zamanda hamile kalacaksın.rahmin kendini hazırlıyor.sen stres yapma hatta hiç aklına bile getirme.Allahım hayırlısıyla verir.

kimyasal gebelikte canım bebek tutunamıyor ve adet kanı ile birlikte düşüyor
kimi kadınlar adet oldum sanıyor bu gibi durumlarda oysaki kanla birlikte düşük yapıyorlar
bende subat ayında ilk defa 2 gün geciktim tam 3 defa test yaptım pozitif çıktı
3. gün ise kanamam başladı çok yoğun ve aşırı bir şancım oldu o zaman düşük yapmışım
rabbim herkese hayırlısını versin

geçmiş olsun canım hayırlısı Allahım gönlümüze göre versin..

benim de bir sene önce başıma geldi.tam 12 gün gecikmişti.testlerde pozitif çıkmıştı.ama kanamam geldi.doktora gittim.bana kimyasal gebelik geçirdiğimi söyledi.bebek dölleniyomuş ama rahme tutunamıyormuş.çoğu kadın hamile olduğunu bile bilmiyormuş.adet oldum sanıyormuş.aslında kimyasal gebelik geçiriyormuş.
ama sana şunu diyeyim.annanemin dediğine göre sağlıklı bir hamilelikten önce rahim yer hazırlıyormuş.eskiler öle diyor.demekki sen en kısa zamanda hamile kalacaksın.rahmin kendini hazırlıyor.sen stres yapma hatta hiç aklına bile getirme.Allahım hayırlısıyla verir.

inş canım hayırlısı ile tşk ederim arkadaşlar bilgileriniz için.)

X