Hamile Miyim?

ZeyNnep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
50
1
30
sevgili arkadaşalrım nişanlımla sadece sürtünmeyle ilişki yaşadık çok az ama o yanlışlıkla üzerime boşaldı hemen sildim test yaptım fakat negatifti adetlerimi görüyorum iki adet gördüm yanlız 2-3 gün gecikerek gördüm ama benim karnım göbeğim biraz çıktı ve midem çok yanıyo sizce hamilemiymdir olabilir mi böyle bişey :S

testte negatif çıktıysa ve birde üzerine 2 adet gördüysen hamile olamazsın arkadaşım.midenin yanması falan hep psikolojiktir

tşk ederim arkadasım fakat üzerine görme diye bişey var ondan korkmuştum sagol

hamile değilsin canım bence 2 adet görmüşsün zaten üstüne olayın...şimdi tekrar bir test yap üstüne görme falan diyorsan sanmam ama için iyice rahat etsin........miden yediklerinden yada psikolojinden etkilenmiş olabilir..........hamile olman imkansız bişey bence...

kuzum madem bukadar tırstın o dereceye neden vardın peki ?
2 adet görmüşsün kesinlikle hamile olamazsın.. üstüne görmek dedikleri. hafif lekelenme tarzında olur o da bebeğin rahme yerleştiği zamandır.. adetlerine dikkat eden bayan bunları bir birinden ayırt edebilir..
müslümanız biraz da dikkat edelim.. ! sende bir gün allah izin verirse anne olacaksın.. ve bir kızın olursa kesinlikle senin yaptıklarını yapmasını istemezsin dimi?! nasılsa nişanlısınız.. düğününüzü bekleyiverin

bencede hamile değilsin niçin kendini evliliğine saklamıyorsun erkek milleti ister ama sonrada evlenince başına kakar sen zaten evlenmeden verdin bana der bak daha ileri gitme ne olur olmaz yinede sen bilirsin ama korkma hamile değilsin

Bencede hamile değilsin ama sakınnnnn daha ileri gitme sakınnnnnnnn

evlenınce yüzüne vurur bunu koru kendını değerın daha fazla olur benle yaptıysa başkasıylada yapardı dıye düşünür

değilsinizdir. üstelik 2 regl dönemi geçmiş üstünden....

mrb arkadaslar ben reglim biter bitmez esimle denedim bekliyorum hamile olma ihtimalim nedir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…