Hamile miyim???

D

daemon

Ziyaretçi
arkadaslar oncelıkle merhaba..

ben uzun sure once uye oldum ancak sadece uzaktan okumakla kaldım sızlerı.

2,5 yıllık evlıyım ve gecen ay cocuk sahıbı olmaya karar verdık. o yuzden kendı capımda yumurtlama donemımı hesaplayıp calısmalara basladık:KK66:

bugun adet olmam gerekıyor normal sartlarda ama olmak ıstemıyorum. bırde ne zamn hamıle olabılcegımı dusunsen regl olamam..

son ıkı yıldır ben korunmuyorum. ılk 5ay dogum kontro hapı kullandım ve bıraktım.ç esım korunmaya basladı. ve nedense yıllardır evlenmeden oncesınden baslayan bır korkum var. sankı hamıle kalamıycakmısım gıbıgelıyor hep. zamanda gecmıyor sımdı.

bugun lavaboya gırmeye bıle korkuyorum. sankı adet sancısıymıs gıbı karın agrım var ve ınanılmaz bır akıntı kahretsın regl oldum dıye gıdıyorum ama beyaz bıa kıntı gelıyor. esımde 3gun once dogum gunumde bebek ayakkabı almıs hedıye. onu uzmek ıstemıyorum...

napıcam ben ya??:kedi:

Hayırlısı olsun canım bu kadar sıkıntı etme keldıne bole oluncada kotu oluyo bekle hayırlısını ısde rabbımden herseyde vardır bı hayır bız uzuluyoruz ılmuyo dıye bundada vardır bı hayır bızım ıcın bolesını nasıp gormus bekle ne mucızeler oluyo allahasukur ıkınızde saglıklıysanız sotununuz yoksa olur takma kafana arkadasım olur sabret sabret

tesekkur ederım arkadasım.. ne zamn test yapmalıyım?

inşallah hamilesindir canım ama değilsende adetde olursan sakın sıkma canını nolcakki bidahaki ay olur siz sağlıklı olduktan sonra herşeyin hayırlısı bende ilk aylarda öyleydim işte diyordum bu ay oldu ama malesef olmadı tam 34 ay işte bu ay dedim halada diyorumzemuszemus

inşallahhhh bebek merhaba diyordur anneciğineeeeeeee inşallah hamilesindirrrrrrr

dualarınız eksık etmeyın uzerımden nolurr..

tesekkur ederım destegınız ıcın.. ınsallah sende hamiş olursun en yakın zamanda

canım benımde ıkı gun gecdı bende beklıyorum sende beklee sabırlı ol sıtres yapma guzel gunler bızlerı beklıyo rabbım nasıp ederse sen ne yaparsan yap yıyecek ekmegı ıcecek suyu varsa o dunyaya gelır hıc sıkıntı yapma kendıne ben saglık alanının ıcındeyım okadar buyuk dertlerı olnalar varkı yanı derdını gordum derdımden utandım dıye bı soz var canım benım gonlune ferahlık getır ınan senı cok ıyı anlıyorum gercek gonulden ısdıyorum rabbım hakında hayırlı neyse onu nasıp etsın canım benım

sanırım dusunmemek lazım bıraz. ama mumkun mu??

allahım bıze bu guzel duyguyu nasip eder inşallah..

arkdaşım kan testi yaptırsan bende mrk landım şimdi inş. hamişsindir haberdsar et bizleri

Haber verıcem ınsallah guzel bı haber.

Regl olmadım hala olmakta ıstemıyorum...

Ama korkuyorum test yapmaa negatıf cıkarsa dıye

kızlar test yaptım ve sonuc: iki çizgiii...

inanamıyorum hemen kosup yazdım esım suan dısarda bırazdan gelıcek nası soylıycem ne dıycem...

arkadaslar oncelıkle merhaba..

bugun adet olmam gerekıyor normal sartlarda ama olmak ıstemıyorum. bırde ne zamn hamıle olabılcegımı dusunsen regl olamam..

son ıkı yıldır ben korunmuyorum. ılk 5ay dogum kontro hapı kullandım ve bıraktım.ç esım korunmaya basladı. ve nedense yıllardır evlenmeden oncesınden baslayan bır korkum var. sankı hamıle kalamıycakmısım gıbıgelıyor hep. zamanda gecmıyor sımdı.

bugun lavaboya gırmeye bıle korkuyorum. sankı adet sancısıymıs gıbı karın agrım var ve ınanılmaz bır akıntı kahretsın regl oldum dıye gıdıyorum ama beyaz bıa kıntı gelıyor. esımde 3gun once dogum gunumde bebek ayakkabı almıs hedıye. onu uzmek ıstemıyorum...

napıcam ben ya??:kedi:

şu yazdığın belirtilerin hepsi bende de var, adetim düzensiz olduğu için de kafaya çok takıyorum belki. hamile kalmak istiyorum dediğim de aynı şey oluyo bende de, gelmiyo ..
artık daha pozitif düşünmeye çalışıyorum, olur neden olmasın, bu ay olmadıysa öteki ay falan die.
geçen sene hiç beklemediğim, olmaz dediğimde hamile olduğumu öğrendim, kaybettim ama. yine böyle olacağını düşünüyorum artık. ne zaman hayırlısıysa o zamanı bekliyordur gelmek için. hepimiz için hayılı zamanda hayırlı evlat nasip etsin Rabbim.

kan degerlerım 1427 ve kesınlıkle hamıleyımmmm:KK70::sm_cool:

canım çok sevindimm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve darısı tüm isteyenlerin başına allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

:)))) gülerek okudum valla harika gozunuz aydın. Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah...

X