Hamile miyim ???

allah güzel bir hamileilk geçirmenizi nasip eder inş...değerler güzel cnm

Allah razı olsun sağolun kızlar:)
kaç haftalık bilmiyorum biraz zaman geçsin baktırmaya gidecem inş.

NSE tebrik ederim cnm hayırlı olsun
son adet tarihine göre hesapla tatlım sen ne kadarlık olduğunu bebişinin

canım son adetim 13şubatta bitti ama şubat22 tarihinden sonraki günlerde kaldıysam kaldım. sanırım 20 ila 24günlük kadar olabilir. Allah bilir hangi gün kaldığımıda bilemem.
birde bi kaç arkadaşım hemen ultrasona felan girme dedi. tehlikeli olabilirmiş diyorlar. biraz zaman geçmesini bekle dediler. ama çok heyecanlıyım ne durumda olduğunu merak ediyorum. ayrıca tavsiyeleriniz nelerdir.
ilk olunca insan ne yapacağını şaşıyor:)

bende ayni seyi yasadim canim doktora gittim idrar tahlili yapti negatif cikti bende 15 gun gecmesini bekledim ulturasyona gittim ve bebisim ordaydi ben umudumu kaybetmedim inan sende kaybetme o negatif sonucunda kaynar sular tepeme dokuldu ama yinede umut dedim ve hamileyim sende hamilesin buyuk ihtimal bi kan testi yaptir yada bekle ulturasyona git ok kib

bende aynı şeyi yaşşadım geçen ay hatta ustune adet gordum ama bugun hamile oldugumu ogrendım bence hamile olabilirsin:)ALLAH inşanlar istegini verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…