Hamile miyim ???

N.S.E

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
960
0
öncelikle herkese merhaba...
düzenli adet gören birisiyim. günümü 7gün geçti ve göğüslerim adet döneminde 3 gün kadar ağrı çekerdi şimdi tam 9 gün olacak hala acıyor. 2gün önce idrar tahlili ile test yaptırdım ve negatif çıktı.
bu durumla ilgili bilgisi olan varsa aktarabilir mi rica etsem ?

Bence gıdıp kan testı yaptırmalısın hem sonucu ÖĞrenırsın hemde eĞer hamıle deĞılsen gecıkmenın neye baĞlı olduĞuda Önemlı kıst falanda oluŞmuŞ olabılır

ama hamilede olabilirsin bazısında idrar testinde geç çıkabiliyormuş

bu pazartesi kan tahlili yaptırayım inş. kendimi iyice kastım bişey çıkacağına dair. sonuç negatif çıkınca hüsrana uğradım:KK43:
neyse hayırlısı olsun. sağol arkadaşım bilgin için.

canım aslında genelde çıkar testlerde ama bazen yanıltıcı olabilir sen en iyisi kan tahlili yaptır ama kendini negatif çıkma ihtimalinede hazırla ..Allah gönlüne göre versin canım inşallah hamilesindir ..

kantesti yaptırdıktan sonra bizede haber ver inşallah hamilesindir rabbim bizede nasip etsin

canım benim idrarda negatif çıkmıştı kanda pozitif üstelik öle böle de değil 2 ay geçmişti adetimin üzerinden idrarda çıkmayabiliyor umudunu yitirme Rabbim gönlüne göre versin canım

canim bence birkac gun sonra tekrar yap gerci 7 gun olmus cikmasi gerekirdi ama sen yine de tekrar yap.insallah hamissindir..

ilginiz için canı gönülden teşekkür ediyorum..çok iyisiniz...
arkadaşlar duanızı eksik etmeyin. bu pazartesi kan testi yaptıracağım. Allah'tan ümit kesilmez.
hakkımda hayırlısı olsun...

merhabalar arkadaşlar benim sorunum şu :
maalesef cok kısa aralıklarla norlevo denen ertesi gün hapını kullandım.en son adet bitimimden 1 gün sonra tekrar kullandım.ve şuanda 10 gün oldu tekrar kahverengi şeklinde hafif hafif kanamalrım oluyor.gebelikle bi alakası var mıdır? yoksa ilacın yan etkileri olsa gerek diye düşünüyorum.

bugün kan tahlilimde hamile çıktım. Allahıma şükürler olsun ki çok mutluyum. haftaya ultrason için kontrole gidecem bakalım ne diyecek doktor. hayırlısı olsun diyorum ve Rabbimden dileyen herkese versin inş.
doktorun ağzından çıkan o hamilelik var kelimesi dünyalar verdi bana... arkadaşlar çok değişik bir his. o ana kadar hiçbişey hissetmiyormuşum meğer. avazım yettiğince bağırmak istedim. öyle yoğunki hislerim anlatamam...
Allahım sana şükürler olsun...

canım çok sevindim Allah tamamına erdirir inşallah..sağ salim kucağınada almayı nasip eder

çok sevindim..
allah güzel bir hamileilk geçirmenizi nasip eder inş..
darısı bize :)))

sağolasın:)
bu arada test sonuçlarımda şu değerler vardı. sadece merakımdan soruyorum değerler tam olarak ne anlama geliyor

test adı:bHCG
sonuç:1151
normal değerler:3600-56600
ölçü birimi:mIU/mL
açıklama:19. hafta

X