Hamile miyim

aysen20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
4
0
Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar benim adetim de ilk kez 4 gün gecikti hamile olabilirmiyim bilmiyorum çok heyecanlıyım test yaptırayımmı ne yapmam lazım ne kadar daha beklemeliyim yanılıyorda olabilirim ama biran once ogrenmek istiyorum belirtilerle ilgili tecrubeli arkadaslar bana yardımcı olabilir mi:))

canım 4 gün nasıl bekledin hayret ben şimdiye kadar yüz kere yaptırmıştım testi, inşallah hamilesindir bir an önce yaptır bence ne kadar zamandır istiyodun?

canım inşallah hamilesidir ama 10 güne kadar olan gecikmeler olabililmesi noralmiş . ben çok 4 günlük gecikmeler yaşayıp negatif sonuçlar aldım dilerim senin pozitiftir ve sana tavsiyem sakın çok fazla umut etme ve evde test yapma evde test için daha çok erken sevgiler

belirtilere gelince en belirgin olanı kasık ağrısı ve göğüs ağrısı inşallah hamişsindir haberlerini bekliorum

atkadaşım idrar kokusuna ve rengine bak sabah akşam farketmez bi dikkat et...
ben çok ilginç ama daha hastalanmadan kokudan anladım ve rengide koyu üstü beyaz tortuluydu...
bende öle ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı oldu..

arkadaşım özgenin de dediği gibi idrarının kokusuna bak bide tortu olayına bak bende az çok öyle anladım.Göğüs uçlarında acıma varsa eğer hamilelik olabiliyo inş. hamilesindir

doktorada gittim fotoğrafını bile verdi çok mutluyum hiç ugrasmadık zorlanmadık 2 aylık evliyim hemen hamıle kaldım allaha şukur ufacık nokta kadar yavrum görünmuyo bile 15 gunluk hamileymişim:))):CüvCüv:

aysencim hayırlı olsun çok sevindim isteyen herkesin başına bendede iki nokta göründü hamilemiyim acaba seninkide rahimin içinde bir tane nokta gibimiydi.

canım hayırlı olsun inşallah kazasız belasız kucağınada alırsın bizler için de dua et be gülüm ben 2 aydır uğraşıyorum adetime 4 gün kaldıama belirtilerim başladı inşallah 3. ayda hemen hamile kalırım

kızlar benimde günüm geçti benim göğüslerimn uçları acıyor bazen kasıklarımda ve boşluğumda ağrı oluyor birde idrarımın rengi koyu ve özellikle sabahları kokuyor 2.5yıldır istiyoruz çıkmassa diye korkuyorum test yapmaya lütfen fikirlerinize çok ihtiyacım var bunla yeterlimi hamiş olabilirmiyim eğer öyleyse çok büyük bir mucize olur bendede eşimdede sorun yok ama 2.5 yıl önce bebeğimi kaybettim ondan sonrada çok istememize rağmen olmuyor ayrıca eşim uzun yol kaptanı buda sorunonun için mucize diyorumya siz hamiş olabilirmiyim kızlar

umaraım hamilesindir canım...ama bence daha çok erken en azından 7 gün bekle...derimm:=))bendee istiyorummm bebek gögüslerim benimde siz ve acıyoo ama korkuyorum sonuçtan...

ceydat umarım sende hamilesindirrr......allah herkesin kalbine göre versin..amin

ceydatcım benim ilk hamilaliğimde 3ay sonra çıktı testte şimdide 2ay geçti tedavi olmama rağmen adetlerim düzene girmedi bukadar belirti oluncada merak ediyorum hamile olabilirmiyim diye şuandada dedeme bakıyorum evdende çıkamıyorum eğer hamile değilsem bu belirtiler olabilirmi şuanda bile belim çok ağrıyor

idrar kokusu bendede barizdi ve adetime 3 gün kala yapmıştım idrarda test silik çıkmıştı sonra hcg baktırdım ve pozitif çok şükür..rabbim tüm isteyene yaşatsın :)))

rahim içinde kucuk bir karartı vardı fotoda doktor 3 hafta sonra tekrar gelin dedi dikkat etmem gerekiyomus bu donem de allah herkese en kısa zamanda bu mutluluga kavusturur insallah çok mutluyummmm:)):sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…