Hamile miyim?

AcemiGebe111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
80
26
27
Kızlar merhaba, predictor testi yaptım dün gece. Ben erken gebelik testi diye aldım ama predictor express miş. Okuduğumda adet gününde ya da gecikmede yapılması gerektiği yazıyor. Ben yinede yaptım. Adetim bir uygulamaya göre çarşamba, bir uygulamaya göre de salı günü olması gerekiyor. İkinci çizgi silik değil pespembe de değil. Yumurtlamam da 24eylül. 25 eylül çatlama. Sizce hamilelik var mı ? Bekleyeyim mi biraz daha.

Eklentiler

• IMG_4228.jpeg
    IMG_4228.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_4225.jpeg
    IMG_4225.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar merhaba, predictor testi yaptım dün gece. Ben erken gebelik testi diye aldım ama predictor express miş. Okuduğumda adet gününde ya da gecikmede yapılması gerektiği yazıyor. Ben yinede yaptım. Adetim bir uygulamaya göre çarşamba, bir uygulamaya göre de salı günü olması gerekiyor. İkinci çizgi silik değil pespembe de değil. Yumurtlamam da 24eylül. 25 eylül çatlama. Sizce hamilelik var mı ? Bekleyeyim mi biraz daha.

Eklentiler

• IMG_4217.jpeg
    IMG_4217.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 85
Sadece ilk fotografiniz net çıkmış diğerleri bulanık. O da çok uzaktan çekilmiş ama çizgi var gibi gördüm ben. Sabah kan verin eğer çizgi varsa ve 5-10 dk içinde çıktıysa

Ya çünkü eşimden gizli çekmeye çalışıyorum ondan böyle olmuş 😂
3 dk içinde çıktı
Sadece ilk fotografiniz net çıkmış diğerleri bulanık. O da çok uzaktan çekilmiş ama çizgi var gibi gördüm ben. Sabah kan verin eğer çizgi varsa ve 5-10 dk içinde çıktıysa

Eklentiler

• IMG_4232.jpeg
    IMG_4232.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 77
Eve yeni gelebildim ve test yaptım. Eczanede sadece artımed vardı. Yanına da vex isimli kaset testi aldım ikisini de aynı anda yaptım. İkiside çok silik çıktı. 2 ay önce kimyasal yaşadığım için bilemiyorum da ne olacağını.

Eklentiler

• IMG_4268.jpeg
    IMG_4268.jpeg
    25,6 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_4261.jpeg
    IMG_4261.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 53
Ya çünkü eşimden gizli çekmeye çalışıyorum ondan böyle olmuş 😂
3 dk içinde çıktı
Evet bunda baya belli diğerleri biraz zor gözüküyor.Zaten biri kaset testi sanirim daha geç gözükür onda. Sabah ilk idrarla yapsaydin.Kız bunları alıp uğraşacağına kan testi versene hem daha net olurdu kimyasal gebelik açısından 😀 böyle insan var mı yok mu anlayamiyor kafa karışıyor. Umarım bu sefer istediğin gebeliğe ulaşmissindir 🙏

Evet bunda baya belli diğerleri biraz zor gözüküyor.Zaten biri kaset testi sanirim daha geç gözükür onda. Sabah ilk idrarla yapsaydin.Kız bunları alıp uğraşacağına kan testi versene hem daha net olurdu kimyasal gebelik açısından 😀 böyle insan var mı yok mu anlayamiyor kafa karışıyor. Umarım bu sefer istediğin gebeliğe ulaşmissindir 🙏
Ya sorma bunları yaparken bende böyle düşündüm de 😂😂 Kimyasaldaki gibi silikleşir diye korktum gidemedim. Sabah ta aynı marka kaset test yapacağım koyulaşırsa kan artık 😌🙃 inşallah hayırlısıyla 🌸

Kan verdim sonunda 🙃 Beta 103 geldi.

Eklentiler

• IMG_4295.jpeg
    IMG_4295.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 33
X