hamile miyim

01BM44

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
4
-2
27
Canlar Merhaba;
Direk konuya dalayım kasıklarımda göbeğimin hemen alt kısmında bir batma ve ara ara sızı var bel ağrım var.Devamlı tuvalete gidiyorum.Henüz adet günüm gelmedi ve bunları nerdeyse 10 gündür yaşıyorum. 5-6 gün önce test yapmıştım sonuç negatif çıkmıştı.Adetime 2 gün var göğüslerim şişti ve uçları sızlıyor.Normalde adetime 1 hafta kala göğüslerimde sızlama olurdu zaten ama bu sefer ayrı bi ağrı var.Alt karın bölgemde de şişme var.Adet günümü bekleyemedim hamile miyim yoksa ölümcül bi hastalığa tutuldum korkuyorum.Doktora da gidemiyorum ya çok erkense ve fark etmeyip bana yanlış ilaçlar verirlerse.KORKUYORUM :KK43:

Bu dedikleriniz adet belirtisi de hamilelik belirtisi de olabiliyor. Geciktiyseniz test yapın ya da direkt kan verin çıkar

ben hiç adet sancısı çekmedim ki :KK43: kaç gün gecikmem lazım testin daha sağlam sonuçlar vermesi için

ben hiç adet sancısı çekmedim ki :KK43: kaç gün gecikmem lazım testin daha sağlam sonuçlar vermesi için
Öncelikle hamilelere zaten genel olarak ilaç verilmez size doktor neden yanlış ilaç versin? Ne biçim bir kafa bu oturun evde bekleyin o zaman doğurana kadar.
Kan verin haftanız belli olur zaten sinirlendirmeyin insanı 😂

Öncelikle hamilelere zaten genel olarak ilaç verilmez size doktor neden yanlış ilaç versin? Ne biçim bir kafa bu oturun evde bekleyin o zaman doğurana kadar.
Kan verin haftanız belli olur zaten sinirlendirmeyin insanı 😂
hani belli bir süre sonra anlaşılır ya gebelik hani bende emin olamadığım için soruyorum ya buraya hamile olup olmadığımı bilsem zaten buraya sormam doktora giderim aynı sinir bende de var boş tavsiyelerini başkalarına ver bana bu konu hakkında bilgili birileri lazım

Doktor yanlış ilaç verir diye hastaneye gitmeden evde beklemek hiç boş değil drama queen seni. Kan verirsin gebeysen çıkar değilsen çıkmaz senin o DAHA SAĞLAM SONUÇ beklentini yesinler. Büyük yazayım da belki anlarsın
ADETİN BEKLENEN TARİHTE OLMAYINCA KAN VER.

X