Hamile miyim?

sleppless

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
3
2
28
Arkadaşlar merhaba. 3 yıllık evliyim bu ay yumurtlama günlerimi değerlendirdim. Şuan adetime 4 gün var peçeteye gelen hafif pembe akıntım var. 3 gün önce hamileliği gösterdiğini söyledikleri için ovulasyon testi yapmıştım negatif çıkmıştı. Başka herhangi bir belirtim yok sizce durum nedir ?

Erken gebelik testi denesene hadiii heycanlandımmm yerleşme kanaması olabilirrr ikiz doğurasın inşallah 3üzde olur 3 sene beklemişsin inşallah bebeğin seninledir kuzum allahım nasip etmiş olsun çok Aminn

Güzel yorumun için teşekkür ederim İşteyim malesef akşama kadar beklemek durumundayım.
Akşam unutma bak bana haber vermeyi eve giderken test almayı unutma ve kesinlikle days doctor - freely - artımed bu testlerden alma bitane erken bitane kaset test al inşaaaalllaaahhh pozitif görürsün

Ben de merak ettim testte çıkar diye düşünüyorum

Kuzum dört gözle haberini bekliyoruz unutma bizi haber et inşallah hayırlı haberler alırsın rabbim isteyen herkese bana da nasip etsin inşallah

Yaptinizmi acaba merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…