hamile miyim?

isimsizbiri123456

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
18
1
29
size her şeyi başından olduğu gibi anlatıyorum. çok bilgim olmadığı için ve internette her şeye hamilesin yazdığı için şüphelendim. çok stresli biri olduğum icin emin olmak istedim.
1 hafta önce sürtünme oldu zevk suyu vajinama geldi buna rağmen ertesi gün hapı kullandım fakat kasığımda ağrı sızı gıdıklamöa gibi şeyler oluyor bu hapın yan etkisi midir? hamile olma ihtimalim var mi ?

Zevk suyundan hamile kalınabilir, eğer penetrasyon varsa. Vajinaya değen zevk suyundaki spermin yumurtayı bulmak için vajinaya girme gibi bi yetisi yok maalese

gıdıklanma rahminizin canı tekrar sürtünme istediği için olabilir jfkfk

yok gebelik falan. doktorlara da danışmadan almayın su ilacı be yazık
aahahahhahahahah gerçekten çok güldüm ilk yazdığınıza

Ertesi gün hapı ara kanama/kanama yapabilir evet. Adetin şeklini şemalini rengini miktarını da değiştirir
Burada bir tane hanımefendi vardı. 2021 de yazmıştı sanırım. O zevk suyundan surtunme ile gebe kaldığını hatta kürtaj olduğunu yazmıştı. Ben de o yazıyı görünce çok korkmuştum. Böyle bi durum olabiliyormuş dedim.

Benim de eniştem hamile kaldı. Her söylenene inanma Yavrucum
Galiba her yazılan korkutuyor bizi veya beni çoğul konuşmam yanlış olacaktır. Ama sanırım doğruydu çünkü kürtaj vs olduğunu yazmıştı. Tabi ilişkisi neydi ve neticesinde nasıl gebe kaldı yanlış bir ithamda bulunmak istemem.

Ertesi gün hapı ara kanama/kanama yapabilir evet. Adetin şeklini şemalini rengini miktarını da değiştirir
cok tesekkür ederim daha regli olmamıstım kahverengi akıntı seklinde var suan regli günüme 1 hafta var korktım biraz
Galiba her yazılan korkutuyor bizi veya beni çoğul konuşmam yanlış olacaktır. Ama sanırım doğruydu çünkü kürtaj vs olduğunu yazmıştı. Tabi ilişkisi neydi ve neticesinde nasıl gebe kaldı yanlış bir ithamda bulunmak istemem.
sanirim evet korkulacak bi sey yok fakat bizi bu yazılanlar korkutuyor, ki düşünün sadece sürtünme sonrası ertesi gün hapı kullandım oysa ki internet baş ağrısına bile gebelik diyor

X