hamile miyim?

ayyyy çok sevindim. haber ver bana daa merak ettim
Merhaba canım bugün gittim iki kese göründü ama birisi tam yuvarlak iyi dedi diğeri uzakta ve çevresinde kanama alanı var dedi şekli tam kese gibi de değil dedi belki geç döllenen bir yumurtanin kesesidir dedi 1 hafta sonraya muayeneye kaldı.

Diğerinde bebek var dolu ama kalp atışı için küçük dedi haftaya gidicem

Günde 3 progestan başlıyoruz gece itibari ile inşallah sorun olmaz 🌷

Merhaba canım bugün gittim iki kese göründü ama birisi tam yuvarlak iyi dedi diğeri uzakta ve çevresinde kanama alanı var dedi şekli tam kese gibi de değil dedi belki geç döllenen bir yumurtanin kesesidir dedi 1 hafta sonraya muayeneye kaldı.

çok sevindimmmm. Alah analı babalı büyütsün. sağlıkla ilerlesin bebişlerr

Kızlarrrr benim de beta 23.3 dü 2 gün sonra tekrar kan verdim 342 çıktı biraz beni korkuttu açıkçası doktor ikiz gebelik olabilir dedi

Kızlar merhabaa :) son regl başlangıç tarihim 28 haziran. 3 veya 4 temmuz eşimle korunmasız ilişkiye girdik. O zamandan beri benim kasık ağrım regl sancısı gibi. Bazen çok artıyor. Bunun yanında göğüs hassasiyetim, bel ağrım var ve çok gazım oluyo. koku konusunda fark edemedim çünkü grip olmuştum yeni yeni iyileşiyorum. Özellikle sol kasığım çok sancı yapıyor. Test yapsam sizce çıkar mı? Eşim istiyor ama ben maddiyat konusunda korkuyorum açıkçası. Sizce yarın ilk idrarımla erken test yapsam çıkar mıı?
oncelikle hayirli olsun 🧿 bu durumda adet bitimindeki iliskiden mi hamile kaldiniz ?🐣

Kızlar selamm benim adetime iki ya da üç gün kaldı, öylesine ovulasyon testi yapayım dedim bazı kadınlar hamileliği burdan anliyorlarmış ne dersiniz??
17242208192424354901252347286302.jpg

Canım senin kaç çıkmıştı değerin

Heyecanlandirma benii 😭😭 bugün adet günüm korkudan tuvaleten çıkamıyorum... Erken Gebelik testi yaptım negatif çıktı bilmiyorum kafam karışık
bu teste göre nasıl adet oldun. hamile üstüne gören de oluyo canım. Sen yine içini ferah tutmak için kan ver istersen. yoksa da sıkma canını hayırlısı olsun daha zamanı vardır demek ki üzülme

hemen kan verrr net hamilesinn
Heyecanlandirma benii 😭😭 bugün adet günüm korkudan tuvaleten çıkamıyorum... Erken Gebelik testi yaptım negatif çıktı bilmiyorum kafam
bu teste göre nasıl adet oldun. hamile üstüne gören de oluyo canım. Sen yine içini ferah tutmak için kan ver istersen. yoksa da sıkma canını hayırlısı olsun daha zamanı vardır demek ki üzülme
Ay yok adet olmadım, beklenen adet günüm bugün daha olmadım, erken diye düşünüyorum o yüzden kan testi vermek istemiyorum yine hayal kırıklığı yaşamamak için. Teşekkür ederim hepimiz ivin en hayırlısı ve kolayı olsun insallah

X