Hamile miyim

danla3232

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
20
4
24
Selam hanımlar

18 ve 19 Mayısta sözlümle birlikte ön seviştik, vajen penis birlesimi yoktu, sürtünmeyle bir ilişki kurduk. Boşalma üzerimde gerçekleşmedi, fakat zevk suyunun vajinama gelip gelmediğini kestiremedim gelmiş olabilir. Daha sonra aklım başıma geldi, zevk suyundan hamile kalınabildiği gibi sürtünme yoluyla da pekala hamile kalınabilir. Bundan kaynaklı 2 aydır o kadar endişelendim ki... Buna hazır değilim. Bu tür cinsel durumlar benim için çok yeni... Zaten bu psikolojiden kaynaklı bir daha yaklaşamadım ona. Yani 19 Mayıstan sonra bir ilişki kesinlikle olmadı.

Kızlar daha sonra ben 9 gün sonra regl oldum yani 28 mayısta, 3 4 günü kırmızı, yoğunumsu ve günde 1 ped dolduran cinsteydi. 5. Gün az ve 6. Günü de turuncumsu sarılı akıntıydı (önceden de yasamaktaydım, bilgisi olan var mı neden olabilir?)

2 hafta sonra, yani ilişkimden yaklaşık 27 gün sonra (14 haziran) hamilelik testi yaptım, negatif çıktı (bu kesin midir sizce?)

Daha sorna 27 Haziranda teklar regl oldum. Yine aynıydı toplam 6 gün sürdü.

Şimdi hanımlar, bana bi çare söyleyin. Hamile olamam degil mi? Regl sonrası testim doğrudur değil mi? Cidden teklar test yaptırmayı düşünüyorum, temmuzun ortasında. Yaptırmalı mıyım? Regl olan hamilelikler de oluyormuş, erken testte negatif çıkan da. 27 gün erken test midir? Kan testi yaptıramam, idrar testi güvenli midir?

İnanın başkası olsa dalga geçeceğim bir konuda soru sormak cidden çok ilginç. Kime sorsam kızım bu Okbye dönüşüyor dikkat et diyor. İnternetten bi doktora sordum 'gebe değilsin' dedi. Gebe değilimdir dimi? Cidden mi? İhtimal yok dimi?

Karın ağrıları çekiyorum, 2 gün önce sabah kalkınca mide suyum ağzıma geldi. Surekli dehşet hissi, sürekli suçluluk, sürekli karın sıkma, diş sıkma. Sürekli idrara cıkıyorum. Hepsini de gebelik belirtilerine koymuşlar delireceğim. Dışkımda mukus vardı bugün, onu bile hamilelik belirtisi olarak sayan bir sayfa vardı (bu psikoloji insana bağırsak sorunu yaratır mı, veya cidden gebelik midir?). Düşünün durumu ve oluşan takıntıyı. 7 24 kendimi dinliyorum, sözlüme söylüyorum takma o kadar diyor. Sürekli ya hamileysem diye düşünüyorum, anksiyeteleniyorum.

Eğer hamile değilsem bu psikolojiden nasıl çıkmalıyım? Teşekkürler.

(Doğan cocuğa süttürcan koyayım bari, milletle o kadar dalga geçiyordum (bu ihtimal bile beni dehsete sürüklüyor). Nolur linclemeyin veya dalga geçmeyin zaten ben sürekli kendimi lincliyorum.)

Son düzenleme:
heh bir sürtüngen daha geldi
bacım afedersinz bişey ediyonuz bu kadar kafana takacaksan yapma düğününü bekle başla bişey demiyorum sana millet kökler hamile kalamaz bahsettiğin saçma sapan neyse kolay gelsin sana hayatta başarılar

Çok teşekkür ederim

K Kazen bu kişi surekli farkli hesaplar açıp aynı soruyu soruyor gözden kaçtı sanırım

Sürtüngene bayıldım 2 yıldır gebe kalmaya çalışıyorum, sırrı sürtünmekte herhalde

Sürtüngene bayıldım 2 yıldır gebe kalmaya çalışıyorum, sırrı sürtünmekte herhalde
hahaha bakma bende 2 doğal gebelik elde ettim bi kızm var bi kalp durması ama bende uzun sürede deneyerek kalabiliyorum yani hadi ilişki yaşadık dese neyse ama şu sürtüngenler gelince bana bi fenalık basıyor
Bu arada eşinde veya sende bi sorun varmı tetkikler yapıldı mı eğer sebebsizse kafadan atın düşğnmeyinn rabbim doğru zamanda hayırlısını nasip etsin inşallah

Benim polibim vardı bir de eşimin sperm testinde ileri hareketlilik biraz düşün çıktı. Polibimi aldırdım, eşim de proxeed plus kullanıyor. İki negatif aşılamam var. Eşimin değeri yükseldiyse eğer gelecek ay tekrar aşılama deneyeceğiz

inşallahh olur bizdede eşimde sayı dusuktu hız problemi morfoloji hersey vardı sukur oldu merak etmeyin siznde olur vitamin kullanmstı esimde

İnsanlar ateşlerini takip ediyor, yumurtlama günlerini yakalamak için test üstüne test yapıyor, spermler rahime ulaşsın diye amuda kalkıyor yine de hamile kalamıyor. Hamile kalmak o kadar kolay olsaydı binlerce insan bu kadar eziyet çekmezdi. Bir de adet üstüne adet görmüşsün, test yapmışsın, negatifi görmüşsün daha ne olmasını bekliyorsun canım hamile olmadığını anlamak için acaba?

Psikolojik tamamen bence

Sadece adet oluyorsun. Hamile kalmak öyle kolay bir şey değil

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…