Hamile miyim

Nare12

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
94
5
26
Merhaba kızlar ben düzenli adet gören birisiyim.. 24 haziranda adet olmam lazımdı bugün 26 haziran bir şey yok. Kasıklarımda ağrılar var en çokta sağ kasığımda göbek hizamın sağ tarafı da ara ara ağrı vuruyor. Bi de ara ara beyaz akıntı geliyor. Akıntı sıcaklıkla geliyor. Sanki adet olacakmışım gibi bir hissim var içimde. Sizce ola bilir mi? Test yapmaya korkuyorum

Test yapmadan bilemezsiniz

Üzme kendini benimde öyle tedaviye başladık
Özür dilerim sizde her hangi bir problem varmıydı? Benim bildiğimiz yani sadece birazcık prolaktnim yüksek o da çok az yani onun dışında eşimde de bende de sorun yok. Yumrtlam kendisi çatlıyor iğne falan kullanmadım hiç. Düzenli ilişkide oluyoruz ama nedendir bilmiyorum

Hayır hiçbişey çıkmadı sebepsiz infertilite diyor doktor. Bütün değerlerimiz normal. Bizim iş hayatı biraz stresli geçiyor ondan olmuyor sanırım diyorum ben başka bişey gelmiyor aklıma yani. İlk tüp bebek denememizi yaptık negatif oldu 2 embriyom var bir sonraki adette transfer yapılacak temmuzun ortalarını bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…