Hamile miyim?

Dilosch33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
1
0
28
Merhaba kızlar. Ben almanyada yaşıyorum. Burada erken (hızlı) gebelik testleri var. Bunlar adetin gecikmeden 6 gün öncesine kadar bir sonuç verebilen testlermiş. Fakat benim günlerim geçti ben yinede bu testi yaptım. Paketde ikitane test vardı ilkini yaptım hiç bir sonuç vermedi hiç çizgi yokdu. ikinciside çok belli belirsiz ince bi çizgi vardı. ama o çizgi bir saat sonra biraz daha belirginleşti. acaba bu testler geçersizmi? Ve şöyle bişey var. benim adet günümden önce bir kanamam oldu kahverenginde bir kanama iki gün sürdü. Düne kadar lekelenmem vardı. Bu testide bugün yaptım. kızlar bana bişi söyleyin sizce kendi kendimemi gelin güvey oluyorum kafayi yicemmmmmmm

Merhaba 1 saat sonra çıkan çizgi kuruma çizgisidir.Normal testlerden se alıp yapın

Makattan ateşinizi ölçün,37den yüksekse gebelik var,37den düşükse gebelik yok

Makattan derken nasıl yani bildiğimiz ateş ölçülünce pozitif yada negatif olduğunu öyle mi öğreniyoruz detaylı anlatırmisiniz birde nerden biliyorsunuz bu bilgiyi

Makattan derken nasıl yani bildiğimiz ateş ölçülünce pozitif yada negatif olduğunu öyle mi öğreniyoruz detaylı anlatırmisiniz birde nerden biliyorsunuz bu bilgiyi
Bana eltim söylemişti.Yumurtlama günlerinde ve hamileyken vücut ısısı yükselir,her gün sabah aynı saatte, mesela saat 6 ya 7 gibi yataktan kalkmadan vücut ısınızı ölçmekle yumurtladığınız günü bula bilirsiniz.Her gün ölçüp ayd ederseniz,vücut ısınızda faklılık olduğunu görecekiniz.Burada forumda da yanılmıyorsam vücut ısısı adlı başlık vardı,kızlar ölçüp kayd ediyorlardı.Ben hamileyken ölçtüğümde 37 derece çıkmıştı.Bir kaç saat sonra da kan sonucum çıkmştı,hamileydim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…