Hamile miyim?

hamilesin ama çooook yeni bana da öyle olmuştu şu an 8 aylık hamileyim cnm

Kızlarım ben 27 martta 10 haftalik bebegimi kaybettim kurtaj oldum 16 mayista arka arkaya adet gorunce dr a gorundum parca kalmis dedi vakum gibi birseyle 2 kere cekti rahmimden az bir parca kaldi bi sonraki adetinde atarsin bunu dedi. 5 mayis regl baslangiciydi. Normalde 3 gun once adet olmam lazimdi. Çok fena gaz var,gogus halkarindaki damarlar belirgin ama gogus agrim hic yok,once rahmimin ortasindan ardindan sol kasıgıma geçen agrım var ve belimde agri var hamile olabilir miyim ? Bugun idrar testi 3 gun gecikmeye ragmen negatif cikti, ama ilk hamileligimde de 4 gun gecikmeye ragmen idrar negatif cikmisti kanda pozitiftim. Sizce yine hamile miyimdir? Yoksa bu 2. Kurtaj adet dongumumu bozdu? Lutfen biri akil versin.

Erken gebelik testinde silik çizgi görüyorum sizce? Regle 3 gün var..ilk idrarla yapmadım

Eklentiler

• IMG-20220609-WA0134.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 61
Kaset test adet gecikmesi sonrası mı yapılıyor hiç onunla denemedim 8 aydır evliyim şüphe duyduğum zaman erken gebelik testi yaptım ama ilk defa böyle bir şey gördüm silik de olsa

Adetten 5 gün önce erken gebelik testi negatif çıkmıştı. Adetim geciktikten 2 gün sonra kaset test yaptım silik çizgi , ertesi gün kanda beta hcg 665. Şu an çok yeni daha keseyi görmedik dr randevuma bikaç gün var. Bence adet gecikmesini bekleyip kaset test yapın. Bir de ben nabzımdan şüphelenmiştim. Bir de idrarda beyaz kum gibi parçacıklar vardı. Her zamanki aşağı yukarı nabzınızı biliyorsanız ondan fazla çıkıyor sürekli. Allah gönlünüze göre versin
Kaset test adet gecikmesi sonrası mı yapılıyor hiç onunla denemedim 8 aydır evliyim şüphe duyduğum zaman erken gebelik testi yaptım ama ilk defa böyle bir şey gördüm silik de olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…