Hamile miyim?

Sidaraa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
32
9
25
Bayanlar lütfen acil cvp verin ben 2 aylık evliyim ve Ya benim göğsümde damarlar çok belirdi ve biraz koyulaşma var 1 hafta önce başlayan ilk başlarda çok olan kasik ağrısı sonra hafif kahverengi lekeler geldi iç camasirima sonra ara ara mide bulantısı var son 1 hafta içinde oldu bunlar adetime de 10 gün var
Hamilelik belirtisi olabilir mi
Birazda gaz sancılarim var
[27/8 12:26] sidaraa027: Hafif adet gibi ağrılar da giriyor

Adete 10 gün kala bu belirtileri yaşamanız için erken döllenme yaşamış olmanız gerekir
Ve eger erken döllenme ise şuan testte çıkar
Ama bu anlattıklarınız psikolojik de olabilir

Ya aslında bunlar yumurtlama döneminden sonra meydana çıktı geçen arkadaşıma anlattım oradan kopyala yapıştır yaptim duzenlemeden belirtiler olduğu zaman adetime 17 gün vardı

Ya işte son 2 haftadır 2 gün önce kaldığımda ağrı vardı şuan ara ara adet sancısı giriyor fazla agritmiyor ama ya lütfen yardım edin anlatamiyorum anlayın işte son 10 günü kala belirtiler meydana gelmedi yumurtlama dönemimden beri var bunlar yvz13

Tatlım sanırım hamilesin çünkü aynı belirtileri ben yaşamıştım ve hamileyim idrar testi alıp yap adetine 8-7 gün kala çok silik çizgi çıkacaktır sonrada kan testi yaptır

Tatlım sanırım hamilesin çünkü aynı belirtileri ben yaşamıştım ve hamileyim idrar testi alıp yap adetine 8-7 gün kala çok silik çizgi çıkacaktır sonrada kan testi yaptır
Ya sanki böyle içimde bişey var ara ara hafif ağrılar yaşıyorum bı de böyle alttan bişey batıyor gibi ani oturunca falan bunu da cevaplar mısınız?

Ya sanki böyle içimde bişey var ara ara hafif ağrılar yaşıyorum bı de böyle alttan bişey batıyor gibi ani oturunca falan bunu da cevaplar mısınız?

Kasıkta oluyor dimi ağrılar batma şeklinde sanki biri anlik iğne sokup çikariyor bazen sağ kasiğımda ağri olurdu bazen ise sol ve acaip derecede ateş basmaları yaşıyordum ki ara ara halen yaşarım

Kasıkta oluyor dimi ağrılar batma şeklinde sanki biri anlik iğne sokup çikariyor bazen sağ kasiğımda ağri olurdu bazen ise sol ve acaip derecede ateş basmaları yaşıyordum ki ara ara halen yaşarım
Evet aynen öyle mesela az önce namaz kilmak için yazma etek falan giydim 22 derece klimanın önündeyim donmam lazımdı saat 11 den beri açık klima ama şuan sıcak bastı namaz kılarken de

Evet aynen öyle mesela az önce namaz kilmak için yazma etek falan giydim 22 derece klimanın önündeyim donmam lazımdı saat 11 den beri açık klima ama şuan sıcak bastı namaz kılarken de

Tatlım seni umutlandırmak istemem ama sanki hamilesin klima bile bazen fayda etmiyor banada acaip ateş basması oluyor ter basıyor :)

Hamilelik belirtisi olabilirde olmayabilirde
Aynısını yaşadım ve 7 gün kala test yapmıştım silik çıktı

Yok burada 5 lira asıl konu adet gecikmesinden sonra yapılması gerek diyor bende selennn hanımın dediğini yapacak 2 gün daha bekleyeyim hemen kosayim alayım testi

Inşallah mutlu haberi yazarsın tatlım bazılarımızda 8-7 günde çıkar bazılarımızda adet gecikince ama sen bence 2 gün daha bekleyip test yapmaya başla

Selam canım ben idrar testi adetten 10 gün önce falan yaptiydim çizgi ciktiydi .bence sende yap sabah ilk idrarla.
Gittim bugün eczaneye gittim yıllık izne cikmislar ya bende yeni taşındım buraya bir ay oldu yol bilmem iz bilmem sadece o eczaneyi biliyordum kktc burası bilmiyorum ama çok heyecanlıyım

Gittim bugün eczaneye gittim yıllık izne cikmislar ya bende yeni taşındım buraya bir ay oldu yol bilmem iz bilmem sadece o eczaneyi biliyordum kktc burası bilmiyorum ama çok heyecanlıyım
Anladım hayirlisi canım ama bende bunları yaşamıştım.Rabbim gonlundekini versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…