Hamile miyim? yoksa psikolojik mi?

Sevdam31

Guru
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
154
22
merhaba kızlar günlerdir düşünüyorum hamile miyim diye.en son 5 eylül de adet oldum .yumurtlama gününden üç dört gün sonra bende bel ağrısı başladı.çok şiddetli.kasıklarımın hemen yukarısında ara ara sancılar oluyor.normalinden fazla kokuya karşı duyarlı oldum.rahatsız ediyor beni:1no2:...

iki ay önce 4 haftalık hamileydim düşük yaptım.döllenmeden 5-6 gün sonra bende bazı değişiklikler gözlemledim göğsüm büyümeye ve hassaslaşmaya başladı.yine belimde ağrı vardı ama kasıklarımdaki ağrı belime göre deha fazlaydı.ve uykusuzluk vardı.hamileyim dedim hakikaten adetim geçtikten sonra baktım ki hamileyim.tahminlerim doğru.tabi iki gün sonra düşük yaptım tutunamadı bana...benneyaptımki

geçen ay korunduğumuzda böyle belirtiler olmadı...bir hafta sonra adet günüm beklemek çok zor geliyor...

kan testi yaptırsanız erken sonucu alırsınız allah gönlünüze göre versin..

Aynı belirtileri ben her ay yaşyorum fazla düşünmeden kaynaklanıyor beynimizin bir oyunu bu relax olabilsek sanırım sorun çözülecektir

oda ikinci ihtimal.kesin bilsem hamile olmadığımı bu kadar huzursuz olmazdım.ilki ağır iş yapıp dinlenmediğimden düştü .şimdi ise korkudan hiç bir işe kalkışamıyorum.sürekli dinleniyorum gebeymiş gibi...ikinci kez üzülmek istemiyorum...

benimde SAT 5 eylül...bu ay baş dönmelerim ve kasık batmalarım,ağrılarım var ya....ölüyorumm meraktan....kasıklarıma sürekli krmap giriyor ve günde bir kaç kez başım dönüyor...birde çok sık acıkıyorum,midem kazınıyor direk....bunlar GEBELİK BELİRTİSİ Mİ ????????????????????

nişallah bebiş vardır sendede bendede:ecrin_bebek: isteyen herkezdee

ayy inş.ilkinde pek istemiyordum ama eşim çok istiyordu kıramadım onu.ne zaman ki içimde bir CAN olduğunu öğrendim ona sevgim oluştu .iki gece boyunca sevinçten yatamıyordum ama kaybettim.nasip kısmet.her şeyde var bir hayır....

bu gün kan testi yaptırdım sonucu yarın çıkacakmış.pek umudum yok yani gün geçtikçe kendimi kandırıyormuşum gibi geliyor.belirtiler pek kalmadı.sadece çok fena bel ağrısı ve hiç bitmeyen bir açlık hissi...

kızlar sonucu aldım hormonsuz çıktım değerim 1.psikolojik miş.kısmet gelecek aya inş.ama kesinlikle adetim geçene kadar aklıma bile getirmeyeceğim .neydi o sitres ya.şu an dünden daha iyiyim

ben biliyorum göğsümde hiç hassasiyet yoktu.hassasiyet yoksa bebekte yok.ben göğüslerim radar gibidir hormonları hemen yakalar ve alarm verir:1closedeyes:

herseyın hayırlısı.psikolojık olarak gercekten bunye etkılenebılıyoo.takmamalıyız arkadaslar.ilk denememde cok taktım bugun adet oldum.artık umursamıcam.sitede yazılanlarda etkılıyoo onlarada kafa takmayın fazlaa.allahım ısteyen kullarına verırı.relax....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…