Hamile miyim test bakar mısınız ve yazdıklarımı dikkate alarak lütfenn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baharaksami

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
27
1
25
Arkadaşlar selam ben çok takıntılı bir insanım en son ilişkim 1.5 ay önce oldu ve onda da sperm bulaşmasından şüphe ettim bu olay üzerine 2 kere regl oldum ancak regl olup da hamile olanlar var diye okuduğum için içimdeki kuruntuyu durduramıyorum. Bugün test yaptım negatif çıktı tabiki de buraya görseli ekleyeceğim. Bozuk olma ihtimali falan olabilir mi ilk çıkması gereken çizgi biraz dağıldı sanırım fazla idrar geldi. Ama tek çizgi çıktı her türlü baktım. Bu teste güvenmeli miyim lütfen yardım edin çok kafama takıyorum. (Artı med marka gebelik testi)

Hamile olup adet olmak mümkün değil. Yerleşme kanaması olabilir bu zaten adetten farklıdır anlarsınız. Düşük riski olabilir bu da her ne hikmetse adet tarihine denk gelmez yani her zaman olabilir. Dolayısıyla 2 kere regl olduysanız hamile olmanızın mümkünatı yok. Test de bozuk değil

Hamile olup adet olmak mümkün değil. Yerleşme kanaması olabilir bu zaten adetten farklıdır anlarsınız. Düşük riski olabilir bu da her ne hikmetse adet tarihine denk gelmez yani her zaman olabilir. Dolayısıyla 2 kere regl olduysanız hamile olmanızın mümkünatı yok. Test de bozuk değil
Teşekkür ederim cevabınız için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X