Hamile miyim sizde

ate1453

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2023
32
5
20
temmuz 26 tıda ilişkiye girdik reglim ayın 12 sinde oluyodu ama tam belli bi günüm yok reglimda her ay değişiyo bugün ağustos 14 oldu hala hasta olmadım 2 gün geçikti reglim ilişkinin 3. Günü ertesi gün hapı kullandım ve şuanda tarlusal hapı kullanıyorum ve hala hasta olmadım karnımda baya şişme ayın 4 ünden beri mi ne var alt karında da şişme var baya oda acaba hasta olacağım için mi bilmiyorum ayın 9 unda 2 tane test yaptık ikiside negatifti sizce hamile miyim kusma felan hiçbirşey yok bide meme ucunda sertleşme ve dokununca ağrı var

Merhaba ilişkiden sonraki 3. Günü ertesi günü hapı içmeniz için geç değil mi o 3 gün içinde gebelik oluşabilir buradan gebelik var veya yok diyemeyiz biraz daha bekleyip testi tekrarlayın inşallah gönlünüze göre bir sonuç alırsınız hayırla sonuçlansın :)

Ertesi günü hapı da şişlik ve ödem yapabiliyor göğüs ağrısı regl döneminde de olur aslında bunlar belirti sayılmaz çünkü hem gebeyken hem reglken aynı belirtiler oluyor kafanızı karıştırmayın bence bunları düşünüp

9 gün gecikti reglimden hala hasta olmadım tarlusal hapını 2 gece 2 tane içe içe kullandım ve hala hasta olmadım

Tekrar test yapıcaz idrar testi negatif çıkarsa eğer regl olmayı mı beklemeliyim sizce

Tamam peki sizce tahminen hamile miyim ve benim ilk cinsel ilişkim belkide ondan gecikti diyorum hormonlarım gelişiyo diye
Gebe kalmak için ilk veya son diye birşey yoktur o an yumurtlama dönemindeyseniz ilk de olsa kalabilirsiniz siz bekar mısınız eğer bekarsanız veya evliyseniz gebelik düşünmüyorsanız korunma yöntemlerini araştırın bence riske atmayın spiral taktırma iğne ile korunma kadın doğum hapları vs en güzeli bir kadın doğumcuya gidip muayene olmak hemde aklınızdaki tüm soruları sorarsınız maddi durumunuz yeterliyse özelde gidin gitmeden önce tüm sorularınızı not tutun cinsel yaşam aktifse dikkatli olmak gerekiyor her zaman gebelik şüphesi olabiliyor

Tamam peki sizce tahminen hamile miyim ve benim ilk cinsel ilişkim belkide ondan gecikti diyorum hormonlarım gelişiyo diye
10 gün gecikme de normal sayılmaz bence adetiniz düzenliyse mutlaka muayene olun evde düşünerek veya burda sorarak gebe olup olmadığınız belli olmaz merak ediyorum sonucunuzu bizimle de paylaşın istemiyorsanız gebelik inşallah değilsinizdir :) hayırlısı olsun

İnşallah öyledir ya

Bekarım hamileysem düşük hapları felan kullansan işe yararmı ilişkinin 4. Haftası
İlaç işe yarar mı

Bekarım hamileysem düşük hapları felan kullansan işe yararmı ilişkinin 4. Haftası
İlaç işe yarar mı
Hayır işe yaramaz kullanmayın gebelik oluştuktan sonra adet söktürücüler çoğunlukla düşüğe sebep olmuyor ki sizde de işe yaramamış regl olmamışsınız hala ama bazıları bebekte genetik hastalıklara yol açıyor boşuna uğraşmayın yani istemiyorsanız doktora gidip kürtaj olun sağlığınızı bu şekilde riske atmayın gebelik o kadar basit bir durum değil tüm vücut daha bebek rahme düşer düşmez değişiyor hormonlar vs çok tehlikeli böyle şeylerle uğraşmayın lütfen

İlaç işe yarar mı
Reşit misiniz kadın doğumcuya hastaneye gitmekten korkuyorsanız özel klinikler oluyor doktorların muayenesi güvenilir bi doktor seçip muayene olup baktırın bence gebelik varmı diye e nabıza felan düşmez korkmayın sadece hastane muayeneleri düşüyor bence mutlaka doktorla görüşün

Anladım inşallah hamile olmam ya

Anladım inşallah hamile olmam ya
seks sonrası partneriniz direkt içeri mi boşaldı? eğer içeri boşalma olduysa ve ertesi gün hapını 3 gün sonra içtiyseniz hamilelik olabilir çünkü ertesi gün hapları 2 günden fazla geçtiğinde tesirini biraz kaybediyor. hap için geç kalmış olabilirsiniz. Ama eğer içeri boşalma olmadıysa ve geri çekilme yöntemi yapıldıysa hamilelik oluştuğunu düşünmüyorum. belli ki gençsiniz ilk cinsel deneyimlerde 'acaba hamile miyim' diye kaygılar oluşur ama içeri boşalma olmadıkça hamile kalmak o kadar kolay bir şey değil. bir de bundan sonraki cinsel deneyimlerinizde partneriniz prezervatif takmadan asla sevişmemenizi öneririm böyle bir risk almaya gerek yok bekarsanız, bakın şu yaşadığınız stres bile değmez iki dk lık zevk için.

Haklısınız hala hasta olmadım neden sizce

Haklısınız hala hasta olmadım neden sizce
regli tarihiniz çok gecikmiş acilen kadın doğum doktoruna gidip muayene olmanız gerekiyor başka sebepler olabilir. ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum ama başka sıkıntılar olabilir bence hemen doktora gitmelisiniz. bu kadar gecikme normal değil çünkü

Dün sabah hasta oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…