Hamile miyim lütfen

gizem97

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
100
22
26
Merhabalar bugün çatlatma iğnesinin 13. Günü 11. Günü kan verdim beta 13.9 çıktı 12. Günü de verdim 18.4 çıktı normal teste silik çıkıyor sizce hamile miyim doktor evet dedi ama yine de düşük mü sizce

Merhabalar bugün çatlatma iğnesinin 13. Günü 11. Günü kan verdim beta 13.9 çıktı 12. Günü de verdim 18.4 çıktı normal teste silik çıkıyor sizce hamile miyim doktor evet dedi ama yine de düşük mü sizce
Hayirli olsun 😊
Dua et benimde olsun bu ay bir an önce günlerin gecip test yapmayi bekliyorum.

Merhaba silik çıktığında beta kaçtı acaba
Ben iğnenin 11.günü yaptım negatif çıktı kaset testti
Testin görüntüsü var mı

Ever hamilesin kiz 😊 ben 12 betayla ögrenmisdkm
Gün gün arti artik :) sikma canini allahdan hayirlisi kan pihtilasman varmi
Benim 26.07 cikti pazartesi gunu vermistim doktor yok gibi dedi gecen ayda test yapmistim 1 di yani 26 hamilelik olmuyorsa kac oluyor anlamadim bugun tekrar test verdim boyle olup yukselen varsa cevap verirmi

Arttimi degeriniz merak ettim ben pazartesi ogleden once verdim kan 26.07 cikti bugun verdim yani bir bucuk gun oluyor 39.27 cikti normalmi yukselmis sizce bilgisi olan cevqp verebilirmi

Arttimi degeriniz merak ettim ben pazartesi ogleden once verdim kan 26.07 cikti bugun verdim yani bir bucuk gun oluyor 39.27 cikti normalmi yukselmis sizce bilgisi olan cevqp verebilirmi
Canım hamilesin hadi gözün aydın benim değer daha düşüktü çok şükür iyi gidiyor 2 günde yine kan ver bir kaç defa yükselme devamsa iyiye gidiyor demektir

Benim 26.07 cikti pazartesi gunu vermistim doktor yok gibi dedi gecen ayda test yapmistim 1 di yani 26 hamilelik olmuyorsa kac oluyor anlamadim bugun tekrar test verdim boyle olup yukselen varsa cevap verirmi
Yani yok demesi de saçma 10dan sonrası hamilelik önemli olan artması

Canım hamilesin hadi gözün aydın benim değer daha düşüktü çok şükür iyi gidiyor 2 günde yine kan ver bir kaç defa yükselme devamsa iyiye gidiyor in

Canım hamilesin hadi gözün aydın benim değer daha düşüktü çok şükür iyi gidiyor 2 günde yine kan ver bir kaç defa yükselme devamsa iyiye gidiyor demektir
Insallah oyle olur peki sizn adet gectikten bikacgun sonra degeriniz kacti hatirliyomusunuz

Bende oyle dusunuyorum o dusuncedeki bir doktorada surekli gitmek istemiyorum bir hafta gecsin oyle gidecem net bir sekilde belli olur o zamn
Yani 13 dü 18 oldu sonra 138 sonra 200 küsürlerdeydi anlayacağın sonrası kese gördük adet tarihimde gitmiştim kese gördüm sende 1 hafta bekle git inşallah hayırlı haberler alırsın

Benim bugun kanamam oldu normalmi gecen hafta pazartesi beta 26.07 carsamba 39.27 cikti adetimde suan 10 gun gecti adetmi oluyorum farkli birseymi yoksa bilgisi olan varmi

Bir daha versin mi kan çarşambadan sonra git ver özele hemen 1 saate çıkar yükselmeye bakman gerek kanama da bazı gebeliklerde oluyor yerleşme kanaması olarak

Doktor evet dediyse öyledir😊

X