Hamile miyim lütfen bakın çok stresliyim

Eda yilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
30
6
Merhabalar erkek arkadaşımla 1 Aralık'ta sürtünme ile bir iliskim oldu ama herhangi bir boşalma olmadı zaten bakireyim yine de telaşlandım zevk suyundan kalabilir miyim acaba diye adetimin geciktiğini 3.gün kan testi verdim <0.100 çıktı ve doktorum sökmesi için tarlusal verdi ilacı bitirdikten iki gün sonra olursun dedi ben bu süreçte sabah akşam soğan suyu içtim aç karınla ve ilacımı kullandım ilacın bitmesine bir gün kala kahverengi şekilde peçeteye sildiğimde gelen akıntı olmaya başladı son adet tarihinden itibaren 32.günde idrar ile gebelik testi yaptım kesin bir şekilde negatif çıktı şu an ilacımın son günü ve kırmızılaştı gelen kahverengi kan yarın tekrar kan testi yaptıracağım ama acaba geç döllenme olmuş Mudur yoksa bu adet kanamam değil mi üstüne mi görüyorum diyr telaşlanıyorum sizce ilişkiden 14 gün sonra verilen kan testinde hamile çıkmazsam yinede olma ihtimalim var mı 19u yani ilişkiden 18 gün sonra da kan vereceğim sizce geç döllenme olsa kanda çıkmış olur mu bu gördüğüm regl midir testerde kesin 5in altındaysa hamile değilimdir yükselmez ilerleyen tarihlerde değil miBurada çok fazla şey okudum yani testlerin negatif çıksa da insanlar ben adet gördüm hamileyken diyor bu yüzden çok endişe ettim çünkü çocuğu bakabilecek yaşta değilim 27 gün sonra ilişkiden tekrar test vereceğim negatif çıkarsa korkma gerek yoktur değil mi bu zamana kadar çıkmış olur geç döllenme olsa bile

Hamile degilsiniz kahverengi lekeyle baslama sebebi gecmis atilmayan kanama . Yasiniz kac bilmiyorum ama bu kadar korkacaginiz yastaysaniz ve sorumluluk alacak yasta degilseniz daha dikkatli olun her gecikme gebelik degildir

Bu kadar test doktor sizi ikna edemediyse buradakiler ne yapsın ..

Sadece bir test yaptırdım daha yaptırmadım yani yaptırdığımda belli olmuş olur mu diye sormuştum çünkü burada sonradan belli olan çok kişi okudum
Yaş kaç ? surtunmeyle ilişkiye girmiş olmuyorsun önce bunu bir idrak edin lütfen.. bu kadar korkuyorsanız yada korunun ..siz adet bitimi bir test daha yaptırın hatta ikinci adetinizi de korkuyla bekleyin, anca ikna olursunuz oda belki..

Eda cvp verirsen sevinirim bende 20 gün önce erkek arkadaşımla anal sex yaşadım bel ağrım kaşıklarim çok agiriyor acaba hamile kalmış olabilir miyim çok korkuyorm sen de öyle bisy olmadı değil mi ?

NoLDu sonucu öğrendin mi

Bedeninizi tanımadan neden böyle işlere kalkışıyorsunuz hiç anlamıyorum. Çok stres yapıyorsunuz biraz rahatlayın hamile değilsiniz işte. Ayrıca tarlusal bittikten sonra iki hafta içerisinde adet olursunuz illa ertesi gün söker diye bir şey yok.

merhaba, ben de aynı durunu yaşıyorum konuşabilir miyiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…