Hamile miyim lütfen bakar mısınız testlerime

beyzzzz4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
96
26
24
İlk fotoğraf önceki güne ait bugünkü de bozuk mu kuruma çizgisi mi anlamadim su damlattim ama geçmedi sizce ihtimal var ki kan vermeli miyim 6gun gecikmem var

Eklentiler

• IMG_20241006_185908.jpg
    IMG_20241006_185908.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20241009_234048.jpg
    IMG_20241009_234048.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 31
Yarın bidaha yapsanız ben bilemedim test bi garip sanki ama var gibi de. Başka bir iki marka ile deneseniz sabahtan ☺️

Yarın bidaha yapsanız ben bilemedim test bi garip sanki ama var gibi de. Başka bir iki marka ile deneseniz sabahtan ☺️
Bana da çok garip geldi iki testte😄 heveslenmekte istemiyorum ama kararsızım yarın kan mi versem yine test mi yapsam kan verince hayal kırıklığı da yasiyorum

Bir kaset test daha yapın, 6 gün gecikme çok bence adetiniz düzenliyse. Teste para vermek istemiyorsanız direkt kan baktırın en neti 👀

Anında çıktıysa kuruma çizgisi değildir. Bazı testlerde kuruma çizgisi su damlatınca daha da belirgin oluyor kendi testlerimden biliyorum🥲

Anında çıktıysa kuruma çizgisi değildir. Bazı testlerde kuruma çizgisi su damlatınca daha da belirgin oluyor kendi testlerimden biliyorum🥲
İlk dakikalarda var mı yok mu çizgi çok anlayamadım kuruduktan sonra tam gördüm diyebildim 🥺 ihtimal var mı sizce

İlk dakikalarda var mı yok mu çizgi çok anlayamadım kuruduktan sonra tam gördüm diyebildim 🥺 ihtimal var mı sizce
İnan ne desem yanıltıcı olur. Çünkü ben de anlayamıyordum kuruduktan sonra bakınca net çıkıyordu. Sen bir daha yap yarın sabah olmadı. Dilerim vardır gebelik

X