hamile miyim lutfen acil bakin

hanifesiydan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
7
-2
19
merhabalar adetim bittikten 2 3 gun sonra erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik fakat herhangi bir bosalma olmadi ama ne olur ne olmaz diye 30 dk sonrasinda ella kullandim adetimin olmasi gereken tarihlerde kahverengi akintim oldu sonrasinda akintinin icinde kanamam oldu kanama cok az devam etti sonrasinda durdu birkac gun sonrasinda kipkirmizi kan renginde pihtili adet kanamam oldu biraz da sanci vardi ama hemen sonraki gun kesildi evvelsi gun adet agrisi gibi agrim var ama kanama yok sizce ilacin yaptigi adet duzensizligi mi yoksa test yapmali miyim

Son düzenleme:
Bebek bir kadın ve bir erkek ile dünyaya gelir fakat burda bi erkek yok. Nasıl gebe olabileceğiniz kanısına vardınız. ?

surtunme yoluyla iliskiye girdigim kisi erkekti haliyle zevk sivisi da meydana gelmis olabilir korkum bu
İyide bosalmamis haliyle bi erkek varlığından gebelik için bahsetmek mümkün değil. Ayrıca bosalma olmamasına rağmen ertesi gün hapı almışsın bide üstüne regl olmuşsun. İnan gebe kalmak öyle kolay bi sey degil. Ne insanlar yıllarını veriyor. Tabi bu dediğimle gaza gelip rahat hareket edersen yaşının vermiş olduğu gençlik metabolizmasiyla şak diye gebe kalırsın.

umarim oyledir cok tesekkur ederim yine de insan ister istemez cok kuruntu yapiyor birde ertesi gun hapinin getirdigi zararli yan etkiler yuzunden de daha cok stress oldum

anlayamadim neden
Soru çok saçma çünkü boşalma olmamış hamile kalmamak için hap kullanmissin aktif ilişki yaşayan çoğu kişi aylardır hamile kalamıyor içine boşalma olduğu halde sağlık durumunda sıkıntı yokken üstüne stresten dolayı adet döneminde öyle şeyler yaşamışsın öyle kolay hamile kalınmiyor sürtünme yoluyla vajinana bosalma yaşasaydın hadi Bi ihtimal o da yok yok yani hiçbir sebep yok hamile kalman icin

panik durumu fazla olunca ne yapicagimi bilemedim internette de bir suru bilgi olunca stres de artti tabii yorumunuz icin tesekkur ediyorum

panik durumu fazla olunca ne yapicagimi bilemedim internette de bir suru bilgi olunca stres de artti tabii yorumunuz icin tesekkur ediyorum
Bu kadar adet dönemini bozacak şekilde şeyler yaşama evlenmeden önce din boyutunu geçtim ilerde pişman olma bazı şeyler için

Sürtünme yoluyla hamile kalamazsın

Sürtünme yoluyla hamile kalamazsın
Merhabalar, 2 aydır yana yana çocuk isteyen eşim taşınma ve iş değiştirme sebebiyle birden bu fikirden vazgeçti. Geçen ay testim negatif çıkmıştı. 0.100 ile. Adet de oldum sonrasında fakat adet sonrası 2 hafta kadar daha kanamam oldu. Stres ve mevsim geçişindendir diye düşündüm çünkü annemi kaybettim. Bu ay ise olmam gereken adet tarihini 7 gün geçirdim fakat son ilişkimde prezervatifle korunduk. Sizce yine de hamile olma ihtimalim var mıdır? Stresten olduğunu düşünüyorum gecikmesinin ama bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…