hamile miyim korkuyorum ama kan geliyor

merhaba ben 31 aralıkta korunmalı iliski yasadim sevgilimle 3 ocakta regl olmam lazımdı ama 9 ocak pazartesi oldum ve bir gun oncesinde 8 ocakta da sevgilimle iliski yasadim yine korunmalı 31 inden beri midem bulaniyor stresten mi korkudan mi bilmiyorum ama sürekli 9 ocak oglen gibi regl oldum yani herhalde cunku 3 gundur yogun sekilde kan geliyor gunde 2-3 ped degisiyorum yani hamile olsam bu kadar kanamaz dimi midem bulandigi icin korkuyorum cevaplarsanız sevinirim (3 yildir sevgilim yanlis anlamayin bilmiyorum ve daha bu sene iliskiye girdim 2 kere bilmedigimden soruyorum lütfen cevaplar misiniz) bu kanama iliskiden olamaz dimi ondan dolayi olsa iliski bittigi andan itibaren kanardı diye dusunuyorum?
Degilsin. Regli olmussun. Ee korunduk diyorsun .

korunduk ama midem sürekli bulandığı için acaba prezervatif mi delikti bu da yerlesme kanaması mı midem bulaniyor diye korkuyorum
Yok daha neler stresten neler okumuşsun 😂 yerleşme kanaması regl kanına benzemez, kahverengi ya da pembemsi olur ve yoğun olmaz sildikçe peçeteye gelen bir akıntıdır. Stres yapmayın bu kadar hamile değilsiniz. İlişkide yaşamayın her ilişkiden sonra acaba acaba diye diye psikolojini bozarsın

Yok daha neler stresten neler okumuşsun 😂 yerleşme kanaması regl kanına benzemez, kahverengi ya da pembemsi olur ve yoğun olmaz sildikçe peçeteye gelen bir akıntıdır. Stres yapmayın bu kadar hamile değilsiniz. İlişkide yaşamayın her ilişkiden sonra acaba acaba diye diye psikolojini bozarsın
anladim cok tesekkurler yani sadece pecetrue falan gelmesi lazim dimi benimki ped dolduruyor tesekkurler💗 haklisiniz

X