hamile miyim değil miyim?

canım sunu söyleye bılırım troit bezlerının az calısması hamıle kalmanı bıraz gecıktırıyor yada kaldıgında dusukle sonuclanıyor nerden bılıyorsun dıye sorcak olursan ablamdan bılıyorum o troit hastası ve suanda tedavı goruyor cocugu olursa bıle allah korusun sakat kalma ıhtımalı var

geçmiş olsuun ablanadaaa ben aynı seyi yaşıyorum işte ilaçta kullanıyorumm ama malesefff hamile kalamıyoruuum inşallah bi an önce kavusuruz inşallah

dün kanamam başladı biraz az ve kırmızımsı.bu adet mi üstüne görme mi acaba delircemm.yarın idrar testi yapcam umarım doğru sonuç verir

ya hamile kalmak nie bu kadar zor biz bir ay denedik bende hemen olcak zannettim erken belirtileri okudum göğüs ağrısı falan diyodu ya bi göğsüm ağrıdı psikolojikmidir nedir tabii sonra adet oldum sonra içimi bi korku saldı ilişkiden sonra beklemek gerekiyo falan diyolar ne dersiniz kaç ay denemeli tavsiyeleri bekliyorum

4 gün süren bi kanamam oldu.beklediğim adetten 2 gün önce başladı.adetlerimden farklıydı.düzensiz ve daha azdı.cuma günü idrar testi yaptım evde.negatif.ne olcam ben bilmiyorummm

X