Hamile miyim? Daha önce hiç düzensizlik yaşamamıştım. Acil yardıma ihtiyacım var.

ArminLuna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
11
0
Daha önce hiç düzensizlik yaşamamıştım 18 gün gecikti kanamam. Stresten bu kadar gecikme mümkün mü yoksa hamile miyim? Ayın 15inde bir birlikteliğim oldu sevgilimle. Lütfen yardım edin. Bilgilerinize ihtiyacım var.

buraya yazana kadar eczaneden gebelik testi alydın yha....ultrason kabiliyeti yok bizde şimdilik

Haklısınız bu saatte çıkmak istemedim dışarı bugüne kadar sürekli kanamam olur diye bekledim ama olmadı. Tecrübesizim bu konuda derse ara vermişken foruma yazayım dedim. Gerçi bi defa daha yazmıştım ama bekledim işte bir umutla.

2 gün yanına gitmiştim zaten korunuyorduk fakat bir ara uykulu sevişmiştik onu hatırlamıyorum işte. Eczaneden aldığım test ne derece doğru olabilir ki? Kan tahlili yaptırsam mı?

Son düzenleme:
normalde 10 gün geciktikten sonra bu iş sakat gibi ama...hayırlısı...ee ne yapmayı düşünuyosun eğer öyleyse?
testlerin yanılma payları pek yok ama tabi en güvenlisi kan testi

Son düzenleme:
Bilmem. Manyağım ya ben. Kesin doğurmaya kalkarım çok basit bir şeymiş gibi. Ama bu defa düşünürüm belki ne yapacağımı. Sen ne dersin? Beni terkeden birisinin çocuğunu sırf çocuk aldırmamak gibi bir kuralım olduğundan değil ondan bir parça bile olsa özlediğimden, işi duygusallığa bağlayıp böyle bir hata yapsam ne düşünürsün?

bnm bir kız arkadaşım vardı aynı senin kafadan...tabiki o kişile evlendileer ama evlenmeselermiş daha hayırlı olurmuş o derece yani....karar senin kararın ama sen ve o küçüğün yıpranır tahminimce...ama eğer kendine güveniyosan maddi manevi....bişey diyemem...yaşın kaç bu arada?

Küçüğüm olur da gerçekten üzülürse o zaman üzülürüm onun dışında zor bir durumla karşılaşmam. 22 yaşındayım aslında henüz ben de çok küçüğüm :)

evet yha....yaşıtmışız...ki evli olmama rağmen bebekli düşünemiyorum kendimi
ama tabi herkesin bakış açısı farklı....barışma şansınız falan yok mu...

Vardır elbet hiç umutsuz yaşanır mı :) Fakat ben artık onunla yan yana gelmek istemem. Sevmek başka beraber olup bir çocuğu sahiplenmek başka. Güvenimi kaybetti. Önce kendini sonra beni kaybetti mavim. :) Kimseden habersiz büyütebilirim küçüğümü suçlamaya hakları olur mu beni?

yok tabiiii de...eğer öle bişey varsa haberi olursa daha iyi olur...ama inş yoktur öyle bişey çok gençsin...
çocuk büyütmedim ama eminimm zordur....diğer konunda negatif cıkıyor yazmışssın ..belki strestendir...
belki hormon bozukluğu yaşıyorsundur....ne diyim...kan testi de yaptır için rahat olsun bakalım...

Beni nasıl rahatlatıyorsun, dinlemen bile yeterli. Canımsın canım canım. Çok sağol.

lafı mı olur bide çok ilginç ben armin isminine bayılırım çocuğum olunca ismi bu olucak die yıllardır düşünüyordum ....ilk defa gördüm yani armin ismini burda çok şaşırdım

evet bazları da armine diyor ...armin genelikle erkek ismi ama kızlara da kullanılıyormuş....bilemedim ama ARMİN tek başına çok güzel

Canım bir an önce idrar testini al sen onlar gecikmeden bir hafta sonra %90 güvenilir oluyor 2 gün sonra yeniden tekrarlarsan çıkan sonuç %99 güvenilir yanılma payları gerçekten çok az.. ama içim rahat etmez diyorsan şimdi bile kan testi yaptırarak kesin sonuca ulaşırsın, nasıl istiyorsan öyle bir sonuç çıkar inşallah

Tamam haberlerini bekliyoruz Allah gönlüne göre versin.. :) günün her saatinde yapılabilir bunu bir uzmana sormuştum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…