hamile miyim bilmiyorum ve çokk korkuyorum ;(

safanne

EVLİ&MUTLU&OĞLUŞUNU BEKLİYOR :) <3
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
408
77
arkadaşlar iyi aksamlar bu ayın dıokuzu benım yumurtlama günümdü önceki sonrakı tum gunlerı degerlendırdım adet gunum 23-25 mayıs arasında olması lazım ancak ben burdakı bı konuda ovulasyon testıyle hamılelıgı ogrenmeyı okumustum ve o hevesle testi yaptım ıkı gun once ve pozıtıf cıktı hamıle olabılecegımı dusundum cnku hala yumurtluyo olamam dıe dusundum heveslendım heyecan yaptım bugun de gebelık testı aldım ancak gebelık testım negatf cıktı..kafama takmak ıstemıyorum ama dusunmeden edemıyorum bana ardım eder mısını akıl verın rahatlatın içinden cıkamıyorumm ;((( :18:

bende aynı durumdayım 25 i regl tarihim ve beklemekten başka yapabilecek bişey yok:)

kızlar bende sizinle aynı durumdayım normalde yarın olmam lazım ama 2 gün önce kahverengi bi akıntı geldi devamı yok bugünde pembe bişiler geldi devamı olacak mı bilmiyorum olursa hamiş değilim ama ya olmazsa ayy inanmıyorum ya hamiş mi olcam şimdi ben test yaptım bende çıkmadı dediğiniz gibi beklicez kızlar başka çaremiz yooooookkk :18:

canım seninki yerlesme kanaması olabılır bende de bu sabah kalktıgımda cok cok az bi pembe kan geldi ama hastalancam mı yerlesme kanaması mı bılmıyorum ama sennkının yerlesme kanaması olma ıhtımalı oldukca yuksek insallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir.zorlu bir bekleyiş içindeyiz sonumuz hayır ola

Offf ya geldi yine kirmizi kart bu ay da nasip degilmis olmadi ne yapalim hayirlisi artik

Offf ya geldi yine kirmizi kart bu ay da nasip degilmis olmadi ne yapalim hayirlisi artik

hadi yaaaa hayırlısı dogru soyluyorsun elbet zamanı vardır stres yapmadan dene bıdahakı ayda dıycem ama o da elde degıl tabi...bakalım benm nolcak 5 gun daha bole bılınmezlık ıcınde beklıycem :18:

hadi yaaaa hayırlısı dogru soyluyorsun elbet zamanı vardır stres yapmadan dene bıdahakı ayda dıycem ama o da elde degıl tabi...bakalım benm nolcak 5 gun daha bole bılınmezlık ıcınde beklıycem :18:

Dun gece hep dua ettim hayirsiz olacaksa verme eger hayirlisi olacaksa ver allahim diye nasip iste hayırlısı buymus sende bekle bakalim insallah hayirlisi olur rabbim gonlune gore versin canim

Kan testi yap canım varsa çıkar inş hamilesindr :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu ay hic dusunmucem hesap yapmicam dusununce olmuyormus bide boyle deneyelim bakalim

amin canm benm amin allah herkesın gonlune gore versın hepımız ıcın hayırlısı ınsallah..bende hayırlısı olsun dıye dua ettım bugun bakalım benm ıcın hayrlısı nasıl acaba ...en ıısı dusunmeden hesap yapmadan stressız bı seklde olmak cnku ne kadar ısteyıp stress yaparsa ınsan o kdar zorlasıo bu durum..

Kan testi yap canım varsa çıkar inş hamilesindr :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aminnn inşallah hayırlısı tabi ama kan testi için bile korkuyorum en iyisi su 5 gunu beklemek sanırım :)

Aynen canim hayirlisi olsun ne diyelim

merhaba canım bende yeni hamile olduğumu öğrendim 3. ayımda hamile kaldım ilk iki ay çok stres yaptım ateş ölçme yöntemini uyguladım kesin hamile kalırım dedim olmayınca çok üzüldüm kendimi çok kaptırmıştım hem kendimi hem eşimi üzdüm adetim bittikten sonra bu ay hiç düşünmicem belirti aramıcam dedim kafamı tamamen boşalttım başka şeylerle ilgilendim allahıma bıraktım nasılolsa en doğru zamanı o biliyor ve hayırlısını veriyor
adetime 1 hafta kala göğüslerim çok ağrıdı dolgunlaştı adet belirtimde hiç göğüs ağrısı yaşamadım dokunamıyordum sızlıyordu acaba mı dedim ama bu sefer hiç ümitlenmedim adet zamanım geçsin olmazsa test yaparım demiştim ama adetime 3 gün kala kasıklarımda batma olmaya başladı beni rahatsız edecek boyuta ulaştı dayanamadım test yaptım hiç beklemiyordum ikinci çizgi çok belirgin değildi ama silik de değildi gitgide daha da belirginleşti inanamadım test yanlıştır diye bi tane daha yaptım o da aynı şekilde olunca ertesi gün kan testi yaptırdım ve sonuç pozitif
kendini üzme rabbim en doğru zamanı biliyor rahatla biraz elbet sende bu güzel duyguyu tadacaksın belirti arama herşeyi ona yorma stres zaten bunu engelliyor allah hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda sende güzel haber alırsın

canm benmmmmm cok cok sevndm senn adına allah hayrlı ugurlu etsın saglıklıca kucagna almayı nasıp etsın rabbım...umutsuzlgma ısık oldun sen bunları yazarak ınan kı...hem rahatlattın hemde kendıme soyleyemedıgım duymak ıstedıgım ama duymaktanda korktugum seylerı soledın..cok tesekkur ederım..dgru soyluyorsun ben asırı derecede kafama takıyorum ve stress yapıyorum.bu ay ustunde durmayım dedım kendmı telkın etmeye calıstım hep ama eşim kendnı kandırıyorsun stres yapıyorsun ben senı tanıyorum takma deyıp durdu sureklı ve haklıydı o da senın gbı..haddınden fazla takıyorum kafaya..buna cozum nasıl bulcam bılmıyorum ama gercekten elımde degıl..takmıycam dıyorum ama yok yapamıyorum ve bu huyumdan bende nefret edıyorum

çok teşekkür ederim canım amin inşallah hayırlısıyla kucağıma alacağım günleri de görürüm
çalışıyorsan kendini işe ver çalışmıyorsan meşgul olcak şeylerle uğraş tamamen kafandan boşalt beklemediğin anda gelecek inan bana bende çok stres yaptım ve normalde de çok takıntılı biriyim yumurtalama dönemlerini takip edip gün aşırı birlikte olduk çok üstüne düştüm ama olmayınca olmuyor bu ay dediğim gibi hiç üstüne düşmedim gün aşırı birlikte de olmadım rabbim zamanını biliyor sen düşünme rahatla ve allaha bırak

tavsiyelerin için teşekkür ederim bunları aslında biliyordum ama sanırım işime gelmediği için yapmadım..dediğin gibi bu ay öyle yapcam bakalım neler olcak hersey kısmet artık ugrasmıycam rabbim dogru zaman bılıyordur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…