hamile miyim ben?yardııııııııııııııııım

ya arkadaşlar acaba bu karnımdaki kıpırtılar benim uydurmam mı?hamileysem bile çok uzun zaman olmaması lazım?

canım o kıpırtılar muhtemelen bağırsak hareketleri ben oğlumun hareketleri ilk göz seyirmesi gibi karnımda hissetmiştim oda 4,5 aylık falandı karnımda hadi canım hayırlısı inşallah sağsalim bebişini kucağına alırsın

canım o kıpırtılar muhtemelen bağırsak hareketleri ben oğlumun hareketleri ilk göz seyirmesi gibi karnımda hissetmiştim oda 4,5 aylık falandı karnımda hadi canım hayırlısı inşallah sağsalim bebişini kucağına alırsın

ya aynen dediğin gibi göz seyirmesi gibi ama ben hamileysem bile 1 aylığı fazla geçmemiştir ki.
iyice havaya girdim ha yarın olsa da gitsem doktora.opt gülüm

hayırlısı olsun hakkında...böyle beklemek belirsizlik çok kötü bilirim...yarın haberdar et bizi..a.s..
sorma canım ya hem de nasıl kötü.....!Tabi ki hem de ilk işim haber vermek size.Ne olur dua edin isteyen herkese içinde de bana.....opt canım:Saruboceq:

ah canım rabbim gönlünün muradını versin bu mübarek 3 aylarda allahım senin ve tüm isteyenlerin sabrının mükafatını nasip eylesin bilirim bebek özleminin ne olduğunu rabbim kimseyi evlatsızlıkla terbiye etmesin .....

ah canım rabbim gönlünün muradını versin bu mübarek 3 aylarda allahım senin ve tüm isteyenlerin sabrının mükafatını nasip eylesin bilirim bebek özleminin ne olduğunu rabbim kimseyi evlatsızlıkla terbiye etmesin .....

sağol gülüm ya amin inşallah olur

ozceliksenacım,dedigim gibi canım silik olması pozitif oldugu gerçegini degiştirmez.daha kıpırtı olmaz gerçi ama sadece tık tık diye kasıklarında bişeyler atıyodur muhtemelen.haberini bekliyoruz canım bence kesin ama ALLAH BİLİR tabiki...sevgiler

senacım msn den konusalım mı senınle? senın ıcınde uygun olursa tabı ama eger sorun olur4sa onemlı degıl.benım esımde asker,ortak noktamız cok gıbı geldı o yuzden burda ılk kez bırıyle ozel yazsımak ıstedım cnm,ama dedıgım gıbı senın ıcın sorun olacaksa onemlı degıl.

senacım msn den konusalım mı senınle? senın ıcınde uygun olursa tabı ama eger sorun olur4sa onemlı degıl.benım esımde asker,ortak noktamız cok gıbı geldı o yuzden burda ılk kez bırıyle ozel yazsımak ıstedım cnm,ama dedıgım gıbı senın ıcın sorun olacaksa onemlı degıl.

yok canım olur tabi ama nasıl verecem msn mi sana

X