hamile miyim ben yaaaa

cillli

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2010
42
0
kızlar adetim gecikti. en son 15 ocakta adet görmüştüm. sadece 25-26-27 ocakta eşimle birlikte oldum.daha sonra olamadık. geri çkilme yöntemini kullanmıştık(ne kadar koruyosa o da artık) evde test yaptım negatifti. c.tesi kan testi de yaptırdım o da <12 negatif çıktı sonuç. doktorum adet olmazsan 10-15 gün sonra tekrar gel bazen gebelik olsa bile geç belli olabiliyor dedi... eğer hamileysem 3-4 hafta filan olmalı, sonuç çıkmaz mydı şimdiye kadar?? bu sabah da evde test yaptım 2. çizgi silik çıktııı...
bir bebeğe henüz hazur da değiliz....
hiç hamile gibi değilim...
biri bişey söylesin bana kara kara düşünmekten helak oldumm...
ha deyince de kan testi yaptırabilecek bir yerde değilimmm. hafta sonunu beklmek zorundayımmm....

kızlar adetim gecikti. En son 15 ocakta adet görmüştüm. Sadece 25-26-27 ocakta eşimle birlikte oldum.daha sonra olamadık. Geri çkilme yöntemini kullanmıştık(ne kadar koruyosa o da artık) evde test yaptım negatifti. C.tesi kan testi de yaptırdım o da <12 negatif çıktı sonuç. Doktorum adet olmazsan 10-15 gün sonra tekrar gel bazen gebelik olsa bile geç belli olabiliyor dedi... Eğer hamileysem 3-4 hafta filan olmalı, sonuç çıkmaz mydı şimdiye kadar?? Bu sabah da evde test yaptım 2. çizgi silik çıktııı...
Bir bebeğe henüz hazur da değiliz....
Hiç hamile gibi değilim...
Biri bişey söylesin bana kara kara düşünmekten helak oldumm...
Ha deyince de kan testi yaptırabilecek bir yerde değilimmm. Hafta sonunu beklmek zorundayımmm....

2.çizgi silik çıktı demişsin ya kaç dakika içinde çıktı çünkü bazen yarım saat sonrada 2. çizgi çıkıyor ama bir anlamı olmuyor.
Benimde aynen senin gibi durumum karışık. Senin bide bayaa geçmiş üzerinden.
Benim gene 9 gün geçti

2.çizgi silik çıktı demişsin ya kaç dakika içinde çıktı çünkü bazen yarım saat sonrada 2. çizgi çıkıyor ama bir anlamı olmuyor.
Benimde aynen senin gibi durumum karışık. Senin bide bayaa geçmiş üzerinden.
Benim gene 9 gün geçti

ilk 15 dk çinde gördüm çizgiyi.... bazen de diyorum gördüğümü müü sandım acaba diye:S:S:S

ilk 15 dk çinde gördüm çizgiyi.... Bazen de diyorum gördüğümü müü sandım acaba diye:s:s:s

yok canım görmüşsündür silik bile olsa kesin hamile oluyorsun.
Ama istemediğin zamanda oluyor ya o kötü oluyo işte.

benim yaptigim ilk testte ikinci cizgi bi saat sonra falan cikti eger silikte olsa ikinci cizgi varsa hamilesin canim ama emin olmak istiyosan bi kac gun sonra tekrarla testi

benim yaptigim ilk testte ikinci cizgi bi saat sonra falan cikti eger silikte olsa ikinci cizgi varsa hamilesin canim ama emin olmak istiyosan bi kac gun sonra tekrarla testi

c.tesi kan tahlilimde <1.2 negatif çıkmıştı... hamile değilim diye tam sevinmişken bugn yaptığım testle yıkıldım resmenn.:KK43:((

c.tesi kan tahlilimde <1.2 negatif çıkmıştı... hamile değilim diye tam sevinmişken bugn yaptığım testle yıkıldım resmenn.:KK43:((

canim deme oyle aylarca yillarca bekleyenleri hatta isteyipte sahip olamayanlari dusun bence cok sanslisin

ya benim karnım ağrıyo 10 gündür,gögüslerimde de şişkinlik var.adetime de 4-5 gün var testte yapmadım.mide bulantım da yok ama sürekli karın ağrısı çekiyorum.hamileliğin ilk zamanlarında karın ağrısı oluyor mu?

silik de olsa ikinci cizgi varsa kesin hamile olundugunu soyledi bana doktor. bu kadar gecikme de cok fazla bence de gebelik var canim

ya benim karnım ağrıyo 10 gündür,gögüslerimde de şişkinlik var.adetime de 4-5 gün var testte yapmadım.mide bulantım da yok ama sürekli karın ağrısı çekiyorum.hamileliğin ilk zamanlarında karın ağrısı oluyor mu?

oluyo cnm oluıyo

Bencede çok şanslısın hamile olmak için bekleyen yanıp tutuşan çok insan var rabbim onu verdiyse rıskını kolaylığınıda verir rabbim hayırlı evlatlar versin...

bı sbah tekrar test yaptm evde 2. çizgi çkmadı... bu sabah çizginin daha koyu olmasını bekliyodum gözlerim kapalı. ama çizgi olmadı:)

adet günü geçmeden mide bulantısı olmuyor.hemende öyle bulanmıyor zaten hcg hormonu yükselip kana karışacak ondan sonra belirtiler çıkıyor.

bı sbah tekrar test yaptm evde 2. çizgi çkmadı... bu sabah çizginin daha koyu olmasını bekliyodum gözlerim kapalı. ama çizgi olmadı:)

gözün aydın...... inşaAllah Rabbim arattırmaz.. ozamanda tek çizgiyi görmeyeyim die kaparsın gözlerini..

X