Hamile miyim belirtilerim bunlar?

aysbens

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
39
11
30
Merhaba 1.5 aylık evliyim tek korunma geri çekilme korunma demeyim ama dikkat etmeye çalışıyordu eşim, hergünde ilişkiye giriyoruz hatta adet sonrası günde iki kere falan girdik yaklaşık 10 gündür inanılmaz uykum var eşimi gönderiyorum geri yatıyorum öglene kadar sonra birde öglen uyuyorum asla huyum degildir birde kasıklarımda 5 gündür kramp var dün ve önceki gün daha şiddetliydi bugun biraz daha az pazartesi adet günüm birde ben dügünden 1 hafta sonra kadın doguma gitmiştim hiçbir problemin yok demişti hatta ultrasonda şöyle birşey yazıyor sizce varmıdır test yapayımmı adeti bekleyimmi? raporda bu yazıyor SAG OVERDE 4 ADET FOLIKUL SOL OVERDE 7 ADET FOLIKLU İZLENDİ. BİLATERAL ADNEKSİYAL PATOJI SAPTANAMDI. DOUGLASTA SERBEST SIVI YOK

Raporda yumurtalık sayınız, yumurta ve tüplerde sorun olmadığı yazıyor. Belirtileriniz devam ederse adet gecikmesi halinde kan verip değerlerinize baktırın.
Kaset test yapmamanızı öneririm çok yanıltıyor. Yeni evlisiniz, bu girdaba düşmeyin.
Adet ve gebelik belirtileri neredeyse aynıdır bilginize 😘

Raporda yumurtalık sayınız, yumurta ve tüplerde sorun olmadığı yazıyor. Belirtileriniz devam ederse adet gecikmesi halinde kan verip değerlerinize baktırın.
Kaset test yapmamanızı öneririm çok yanıltıyor. Yeni evlisiniz, bu girdaba düşmeyin.
Adet ve gebelik belirtileri neredeyse aynıdır bilginize 😘
teşekkür ederim yorumunuz için dayanamadım test yaptım negatif çıktı adet olucam sanırım

Eklentiler

• 1000080413.jpg
    1000080413.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 31
Adet gününüz Pazartesi’ymiş, adet olacaksınız büyük ihtimalle.

X