hamile miyim arkadaşlar yardımmmmmm !

nerishh

SeVgi KeLeBeĞi :D
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
20
0
Kızlar selam... Beklenmeyen adet tarihim 2 Eylül'dü.. 31 Ağustosta regl oldum sandım kan gelmişti leke gibi .. Sonra ogün kesildi ve regl olmadım bugüne kadar.. Adet günü sabah test yaptım pozitif çıktı ikinci çizgi diğeri kadar kırmızı diildi ama belirgindi.. 4 ay önce düşük yaptığım ve defalarca kan tahlili istendiği için şuanda korkuyorum. Aranızda reglden önceki günlerde böyle bi kanama geçiren ve hamile olan var mı ????

%99 hamilesin. hemen bi kan testi yaptir. tebrik ediyorum...

Son düzenleme:
ne güzel söyledinnn saol canım :) ilk gebelıgımde defalarca kan tahlili bir türlü yükselmeyen değerler çok yıprattı sanırım bu defa cesaret edemıyorum 1 hafta beklim diyorum cemrecikk... oyüzden merak ediyorumm yaşayan varmı diye kendim gidemediğim için :)

bende de adet günümde böyle lekelenme olmuştu bide bel ağrısı tabi inş hamilesindir allah hepinizin gönlüne göre versin

arkadaşlarr 5 gün geçince kan tahlılı ıstedı dr um 2199 cıktı :) daha önce 1 kez dusuk yaptıgım ıcın o kadar tedırgınımki.. ptesi günü ultrasonda bakmak için çağırdı.. bişi sorucamm sizee kasık batması ve bel ağrısı bu dönemde normalmi bide sizce çıkan sonuç nasıl ????

tebrik ederim cnm değerin çok güzel aslında bu değerle ultrosanda görürdü doktor emn olmak istemişki kasık batmaların ağrıların çok normal cnm bebeğin büyüyor :)) darısı bizim başımıza inşallah..

çok teşekkür ederimm canım.. :)) ben dr la telde konuştum kötü grip oldum baska dr a gıtmıstım ama hamıle oldugumdan suphelenıyodum drumu aradım o sakın ılac ıcme bı kan tahlılı yaptır sonucu bıldır dedı.. sonucu söleyınce ptesıye randevu verdı.. insallahh görürüm kesemizii dua edıyorumm güzelimm.. Allahım isteyen herkese nasipp etsinnnn insallah canımmm..

amiiin inşallah pazartesi güzel haberlerini bekliyorum :)))

tebrik ederim canım hayırlısıyla devamı da nasip olur inşallah.ben de bugün bebeğimin kalp atışlarını gördüm ne güzel birşey öyle.rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin inşallah

tebrik ederim canım hayırlısıyla devamı da nasip olur inşallah.ben de bugün bebeğimin kalp atışlarını gördüm ne güzel birşey öyle.rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin inşallah

teşekkür ederim canım bende seni tebrik ederim:)) ahh bende ogünü bi görsem Allahın izniyleee inşallahhhhh.. Rabbim isteyen bütün arkadaşlara nasip etsinnnn..

love honey seninde kasıkta batma oluyomuydu bu haftalarda ve belim ağrıyoo aralardaaa??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…