HAMİLE MİYİM ? ACİL

Hamile miyim?

• Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

misspoines

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
27
17
Merhaba kızlar ben eşim ile 4 kasimda korunarak ilişkiye girdik girmeden önce içimde iken prezervatif yoktu.. Ardından 9 kasım gibi 2 damla kahverengi akıntı gördüm normalde adet olunca asla böyle olmazdı. Sonra adet oldum sandım 3 güm kan gelmedi 3. Günün akşamı 3 gün sürme suretiyle kan geldi ardından kan kahverengiye döndü en Son bugün bir damla geldi ve durdu. Sizce hamile miyim mide bulantımda var? Cevaplarsaniz çok sevinirim. Eşim ile şuan ayrıyız ve eşim boşanmayi düşünüyor benim için çok önemli yardımcı olur musunuz

Merhaba kızlar ben eşim ile 4 kasimda korunarak ilişkiye girdik girmeden önce içimde iken prezervatif yoktu.. Ardından 9 kasım gibi 2 damla kahverengi akıntı gördüm normalde adet olunca asla böyle olmazdı. Sonra adet oldum sandım 3 güm kan gelmedi 3. Günün akşamı 3 gün sürme suretiyle kan geldi ardından kan kahverengiye döndü en Son bugün bir damla geldi ve durdu. Sizce hamile miyim mide bulantımda var? Cevaplarsaniz çok sevinirim. Eşim ile şuan ayrıyız ve eşim boşanmayi düşünüyor benim için çok önemli yardımcı olur musunuz
Hamile olma olasılıgın var ama yine de günün geçince bi test yap derim

bugün test yapıcam. umarım hamileyimdir. Eşim beni terk etti, öylece sebepsiz bir çare kaldım ortada ne yapacağımı da bilmiyorum dua edin

bugün test yapıcam. umarım hamileyimdir. Eşim beni terk etti, öylece sebepsiz bir çare kaldım ortada ne yapacağımı da bilmiyorum dua edin
diosun ki esim terketti ama umarim hamileyimdir diosun adam gitmis sen napicn peki ya Allah gonlune gore versin ama gitmeesede kavgali olsaniz neyse cocuk haberi sizi kendinize getirir belki ama gitmis geri gelirmi bide nereye gitti ailesi flan yokmu araya girmedilermj

esinmi terketti Alla nasil sebebsiz ya giderken bisey demedimi
kardeşim bilirsin ki bu dünya da sebepsiz birşey yok gitti geri de getirebileck olan yok. bebeği onunla barışma umudundan ziyade kendim için istiyorum. sorunlarımız vardı ama sever beni der hep susup otururdum. ahımı alan 3. kişi beni böyle çaresiz bırakan 3. kişi

Merhaba kızlar ben eşim ile 4 kasimda korunarak ilişkiye girdik girmeden önce içimde iken prezervatif yoktu..Biraz öyle durdu sonra prezervatif taktı. Ardından 9 kasım gibi 2 damla kahverengi akıntı gördüm normalde adet olunca asla böyle olmazdı. Sonra adet oldum sandım 3 güm kan gelmedi 3. Günün akşamı 3 gün sürme suretiyle kan geldi ardından kan kahverengiye döndü en Son bugün bir damla geldi ve durdu. Midem 2 gündüür bulanıyor iştahsızım. Sizce hamile miyim mide bulantımda var? Cevaplarsaniz çok sevinirim. Eşim ile şuan ayrıyız ve eşim boşanmayi düşünüyor benim için çok önemli yardımcı olur musunuz
SİZDEN RİCAM BENİMLE BU DURUM HAKKINDA PAYLAŞIMDA BULUNABİLECEKLER VARSA? BUGÜN TEST ALICAM ŞUAN DA HAFİF BULANTIM VAR AMA TEST YAPMAYA ÇEKİNİYORUM. SİZCE NEDEN BÖYLE OLMUŞTUR? GEBELİK VAR MİDİR

Adetin gecti mi canım
şu şekilde oldu : 4 kasimda korunarak ilişkiye girdik girmeden önce içimde iken prezervatif yoktu.. biraz öyle durdu içimde sonra taktı Ardından 9 kasım gibi 2 damla kahverengi akıntı gördüm normalde adet olunca asla böyle olmazdı. Sonra adet oldum sandım 3 güm kan gelmedi 3. Günün akşamı 3 gün sürme suretiyle kan geldi ardından kan kahverengiye döndü en Son 2 gün önce bir damla geldi ve durdu. şuan bulantım var ama negatif çıkar diye korkuyorum test yapmaya

sizin adınıza ben sevindim..babasının adını bıle duymak ıstemeyecek bır cocugu dogurmak cabası niye? babası kabul etmezse ki etmeyecek dımmmdızlak kalcaksnz ortada.

sizin adınıza ben sevindim..babasının adını bıle duymak ıstemeyecek bır cocugu dogurmak cabası niye? babası kabul etmezse ki etmeyecek dımmmdızlak kalcaksnz ortada.
Allah razı olsun, haklısınız. İnsan zor da kaldımı boşluğa düşüp asıl sığınması gerekeni unutup dünyevi şeylerle beziyor kendini. Bende öyle yaptım yaşım henüz 21 gözümü açtım eşimi gördüm başıma bu gelince neye uğradığımı şaşırdım. Yavaş yavaş atlatıyorum bu olayı dilerim hayırlı olan ile sonuçlanır. Yuvayı bozmak değil kurtarmak gerekir lakin benim eşim bunu hak edecek bir adam değil.

Allah razı olsun, haklısınız. İnsan zor da kaldımı boşluğa düşüp asıl sığınması gerekeni unutup dünyevi şeylerle beziyor kendini. Bende öyle yaptım yaşım henüz 21 gözümü açtım eşimi gördüm başıma bu gelince neye uğradığımı şaşırdım. Yavaş yavaş atlatıyorum bu olayı dilerim hayırlı olan ile sonuçlanır. Yuvayı bozmak değil kurtarmak gerekir lakin benim eşim bunu hak edecek bir adam değil.
sizin adınıza uzuldum.. yasın benden bır yas kucuk olmasına ragmen epey sey yasamıssın.. ben tum bunların erken evlılge yol actıgını dusunuyorum.. buyuklerınden tecrubelılerden fıkır alman dogru bır davranıs olmus.. dusunerek adım atman lazım henuz tam oturmamıs fıkırlerın var.. hakkında hayrlısı olsun ınsAllah

Hamd olsun Allah'à çalışıp ayaklarımın üzerinde de duruyorum ama bu çaresizliğim çok sevmekten. Şimdi yapayalnız kaldım bir Allah bir ben... Ne yapacağım hakkında bir fikrim yok açıkçası bebek umudum vardı o da tamamen gitti. bundan sonra ne olur bilmiyorum cevaplarınız için çok teşekkür ederim herkese

esinizle araniznnasil simdi aramadimi hic
Eşim beni çok severdi. 6 aylığına göreve gitti geldi bambaşka bir adam oldu sonra bunları yaşadık sevgisiz soğuk buz gibi bir adam sonra da gitti.. engelledi beni her yerden kaç zamandır öyle çaresizce etrafı izliyorum

X