Hamile miyim acil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pinkiedrin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2023
9
4
23
Merhabalar eşim normalde içime boşalmıyor.Bugünde boşalma dedim dışarı çıktı boşaldı ama kondom yırtılmıştı.Birkaç damla gelmiş olabilir mi diyorum emin değilim diyor.Reglim bugün bitmişti.Hafif sonlarıydı damla damla.Yarım saat olmadan ella kullandım.Zevk suyu ve birkaç damla sperm ihtimali regl bitişi ve ellayı düşünürsek hamile kalır mıyım?Çok tırsıyorum.

Zevk suyundan bile hamile kalan çok tanıdığım var bir damla spermde kaç milyon sperm var biliyon mu.ama eğer ertesi gün hapı kullandiysan sorun yok hamile kalmazsın

S
Merhabalar eşim normalde içime boşalmıyor.Bugünde boşalma dedim dışarı çıktı boşaldı ama kondom yırtılmıştı.Birkaç damla gelmiş olabilir mi diyorum emin değilim diyor.Reglim bugün bitmişti.Hafif sonlarıydı damla damla.Yarım saat olmadan ella kullandım.Zevk suyu ve birkaç damla sperm ihtimali regl bitişi ve ellayı düşünürsek hamile kalır mıyım?Çok tırsıyorum.
Sürekli aynı konudan başlık açıp durmayın.
Ella’yı da şeker gibi yutmayın sonra çocuğum olmuyor diye başlık açmak zorunda kalırsınız. Her türlü korunma yöntemiyle hamile kalanı gördük burada. Biz ne desek kesin olmaz. Güvenli olmaz.
Yaşayıp göreceksiniz.
Eşim eşim diye de başlıklarınızda vurguluyorsunuz. Anladık eşiniz,sevgiliniz değil 🤪🤪

S

Sürekli aynı konudan başlık açıp durmayın.
Ella’yı da şeker gibi yutmayın sonra çocuğum olmuyor diye başlık açmak zorunda kalırsınız. Her türlü korunma yöntemiyle hamile kalanı gördük burada. Biz ne desek kesin olmaz. Güvenli olmaz.
Yaşayıp göreceksiniz.
Eşim eşim diye de başlıklarınızda vurguluyorsunuz. Anladık eşiniz,sevgiliniz değil 🤪🤪
Susar mısıniz hanfendi aşşıri evli bir bayaan 🤣🤣🤣

Evlisiniz...hamile kalmaktan accaaayippp tirsiyorsunuz.ama korunma yontemi 'eşinizin' geri cekilme yontemine ve kondoma guveniyorsunuz.spiral yok, hap icmiyorsunuz..valla EVLİ arkadasim ben cekirdegimi yanima koydum aha buracikta yerimi aldim☺️ let the linç begin🤣 bu arada bence heralde galiba sanirsam kesin hamilesin..bugun olmadi yarin...

Lütfen aynı içerikle konu açmayınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X