hamile miyim acaba <3 :)

lovewinning

1_nisan_2012 <3
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
258
5
merhaba arkadaşlar.2 ay önce pko olduğumu öğrendim.doktor bir sürü ilaç verdi.bitirdim hepsini ama tekrar muayeneye gitmedim.tahminime göre ayın 16-17 si gibi adet olmam lazım.ama son 1 haftadır göğüslerimde flan acaip bi ağrı var.belim flan ağrıyodu arada bir.Ben de dayanamayıp bu sabah test yaptım sonuç bu. $20130914_075154.jpg .

pko test sonucunu pozitif olarak etkiler mi acaba:26: sizce hamile miyim?

pko sonucu etkilemez.şu sonuca göre hamilesin.benim sonucumda aynen böyleydi bende o etkilermi bu etkilermi acaba demiştim :) bence hemen kan testi yaptır yada doktorunla görüş.sonucu da bizimle paylaş inşallah hamilesindir.

pko sonucu etkilemez.şu sonuca göre hamilesin.benim sonucumda aynen böyleydi bende o etkilermi bu etkilermi acaba demiştim :) bence hemen kan testi yaptır yada doktorunla görüş.sonucu da bizimle paylaş inşallah hamilesindir.

çok teşekkür ediyorum canım.İlk defa boyle bişey geliyo başıma :) insan herşeyden şüpheleniyo.adetim geçsin yaptırıcam inşallah :KK16:

bu testte bile böyleyse kanda kesin çıkar sonuç.ben olsam bekleyemezdim.anılarım aklıma geldi :)

testin üzerinden tahmini en fazla 15 dk. geçinçe çekmiştim fotoğrafı :KK70: bende sabırsızlanıyorum ama sabredip adetin geçmesini bekliyim. hoş neden beklemem gerektiğini de bilmiyorum ya :KK52: sen de hamilesin sanırım Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş.:KK16:

merhaba arkadaşlar.2 ay önce pko olduğumu öğrendim.doktor bir sürü ilaç verdi.bitirdim hepsini ama tekrar muayeneye gitmedim.tahminime göre ayın 16-17 si gibi adet olmam lazım.ama son 1 haftadır göğüslerimde flan acaip bi ağrı var.belim flan ağrıyodu arada bir.Ben de dayanamayıp bu sabah test yaptım sonuç bu.Eki Görüntüle 803071 .

pko test sonucunu pozitif olarak etkiler mi acaba:26: sizce hamile miyim?

ben adetime 1gün kala yapmıştım testi aynen sizinki gibi çıkmıştı günümün geçmesini beklemeden hemen ardından kan testi yaptırmıştım o da pozitif çıkmıştı hayırlı olsun sağ sağlim kucağınıza da alırsınız inş

çok teşekkür ediyorum :KK16: inşallah hamileyimdir diyorum çünkü hala inanamıyorum. :KK9: Allahım sizlerede kolay doğumlar nasip etsin inş. kan testine kadar bekliycem emin olmak için.bakalım bi salı olsunda :)

Kızlar merhaba, sürekli takip ettiğim siteydi ve bende yeni üye oldum. Belki başından geçen vardır, bu yüzden bilinçlenmek istiyorum. Öncelikle son adetim 11 ağustostu ve periyodum 30 gün. 4 eylülde ara ara kanamam oldu ve doktora gıttım kadın yollarımda bi sıkıntı olmadıgını soyledı yine de test yaptık negatıftı ve idrar testinde kanın böbrek enfeksıyonundan dolayı idrardan sonra geldiğini saptadık. Ve ayın 9 ile 13ünde eşimle birlikte olduk. Ve ben hala adet olmadım tam 6 gün geçti, 2 gün önce yanı adetım 4 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım negatifti. Neden hala adet olmadım, acaba geç döllenme mi? Hamile olmayı çok istiyorum ve negatif sonucu almaktan korktuğum için doktora gitmeye korkuyorum :KK43:

Kızlar merhaba, sürekli takip ettiğim siteydi ve bende yeni üye oldum. Belki başından geçen vardır, bu yüzden bilinçlenmek istiyorum. Öncelikle son adetim 11 ağustostu ve periyodum 30 gün. 4 eylülde ara ara kanamam oldu ve doktora gıttım kadın yollarımda bi sıkıntı olmadıgını soyledı yine de test yaptık negatıftı ve idrar testinde kanın böbrek enfeksıyonundan dolayı idrardan sonra geldiğini saptadık. Ve ayın 9 ile 13ünde eşimle birlikte olduk. Ve ben hala adet olmadım tam 6 gün geçti, 2 gün önce yanı adetım 4 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım negatifti. Neden hala adet olmadım, acaba geç döllenme mi? Hamile olmayı çok istiyorum ve negatif sonucu almaktan korktuğum için doktora gitmeye korkuyorum :KK43:

öncesinde ilaç flan kullandın mı cnm.antibiyotik vs.çünkü iki ay önce ben pko olduğumda doktorun verdiği ilaçlar flan adetimi 10 gün geciktirmişti.Allah isteyen herkeze nasip etsin inş.

Son düzenleme:
öncesinde ilaç flan kullandın mı cnm.antibiyotik vs.çünkü iki ay önce ben pko olduğumda doktorun verdiği ilaçlar flan adetimi 10 gün geciktirmişti.Allah isteyen herkeze nasip etsin inş.

Hayır canım hiç bir ilaç kullanmadım, kendiliğinden böbrek enfeksiyonum geçti. Hiçbir adet belirtim de yok..Amin, inşaallah herkese nasip etsin Rabbim..

Hayır canım hiç bir ilaç kullanmadım, kendiliğinden böbrek enfeksiyonum geçti. Hiçbir adet belirtim de yok..Amin, inşaallah herkese nasip etsin Rabbim..

inşallah canım.biz nisandan beri deniyoruz.2 ay önce öğrendim pko olduğumu belki öncesinden beri vardı.hiç umudum yoktu.burda arkadaşların yazdıklarını okudukça daha da umudum kesildi.yıllarca bu sorunla uğraşanlar vs.ama bu ay oldu sanırım.kan testi yaptırmadım daha ama 2 tane test yaptım ikiside pozitif.bugün de adet olmam lazım ama gelmiycek sanırım :KK70: rabbim sana da nasip etsin inş.

Son düzenleme:
inşallah canım.biz nisandan beri deniyoruz.2 ay önce öğrendim pko olduğumu belki öncesinden beri vardı.hiç umudum yoktu.burda arkadaşların yazdıklarını okudukça daha da umudum kesildi.yıllarca bu sorunla uğraşanlar vs.ama bu ay oldu sanırım.kan testi yaptırmadım daha ama 2 tane test yaptım ikiside pozitif.bugün de adet olmam lazım ama gelmiycek sanırım :KK70: rabbim sana da nasip etsin inş.

Çok tebrik ederim, Allah hayırlısıyla güzel bi hamilelik geçirmeni nasip eder inşaallah :) Darısı isteyenlerin başına.. Doktor kontrolune 3 hafta önce gitmiştim gebeliğe engel hiçbir sorunumun olmadığını yumurta ve rahmimin gayet sağlıklı çalıştığını söyledi. Şimdi bu gecikme ve testin negatif olması beni şüphelendiriyor..

Çok tebrik ederim, Allah hayırlısıyla güzel bi hamilelik geçirmeni nasip eder inşaallah :) Darısı isteyenlerin başına.. Doktor kontrolune 3 hafta önce gitmiştim gebeliğe engel hiçbir sorunumun olmadığını yumurta ve rahmimin gayet sağlıklı çalıştığını söyledi. Şimdi bu gecikme ve testin negatif olması beni şüphelendiriyor..

başka bi doktora daha git istersen.aynı hastanede önce başka bi doktora gittim.o doktor ultrasonda herşeyin yolunda olduğunu yumurtalıklarımın aktif olduğunu söylemişti.1 ay sonra karşı odasındaki doktora gittim :d o da yumurtalıkların tembel ve pkosun dedi.yani tek doktora güvenip umudunu kaybetme.belki de geç döllenme vardır ne biliyim inş. istediğin olur :KK16:

çok şükür sonunda kan testini yaptırdım kızlar :KK1: hcg sonucum 1832.00 çıktı :KK49: yarın sabah ilk iş doktora gitmek.Rabbim isteyen herkeze nasip etsin.Bol bol dua edin,rabbim isterse olmayacak şey yok.tevekkül edin :KK16:

X