hamile kalmış olmaktan korkuyorum

sevwgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
30
0
37
evet kızlar yanlış duymadınız hamile olmaktan korkuyorum....

Çünkü 5 aylık bir bebeğim var.
doğumdan 3 ay sonra ilk adetimi gördüm, 23 gün sonra 2.sini gördüm..
3. adetim gelmedi 4 gün geçti ama gelmedi..
doğum sonrası adet düzensizliği olabilir diye kendimi teselli ediyorum.
ama hamile olma ihtimalide beni korkutuyor...
böyle bi durumla karşılaşan ya da bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
lütfen yardım edin...
sitresten, gerginlikten neyapacağımı şaşırdım.

doğum sonrası adeti ben de 3 ay sonra gördüm. 1.si ile 2. arasında 45 gün vardı. 3.sünü henüz görmedim zaten daha zamanı var da, aynı korku bende de var. benim bebeğim de 5 aylık. ria düşünüyorum ama daha cesaret edemedim. 4 gün geçmesi normal aslında düzene anca giriyor. ama ihtimal de oluyor tabi. allah gönlümüze göre hayırlısı nasip etsin.

evet hayırlısı neyse o olsun ama

ben sezeryan doğum yaptım.
2. doğum için çok erken. Üstelik bebeğimin ilgisinin bölünmesini istemiyorum. Onun bana ihtiyacı olduğu zamanlarda ona daha az ilgi göstermek...gerçi kesin bişey yok sadece şüphe. bebek aldırmayada şiddetle karşıyım... Hamileysem eğer napıcam bilmiyorum.

doğumdan sonra adet düzensizliği bir müddet devam ediyomuş canım.senin korkunun aynısını ablam yaşamıştı 4 aylık bebeği vardı.adet dönemi bir müddet geçince doktora gitti hamile değildi ama.doktor adet düzensizliğinin olabileceğini yavaş yavaş düzelir demişti

ay çok sağol canım biraz olsun içim rahatladı.

inşallah benimkide adet düzensizliğidir

bende 2 ay önce öyle bi korku yaşadım.4 gün gecikince. aslında hamile kalmam zor. çünkü korunuyorum ama içime düştü bir kurt. hemen test alıp bakmıştım. negatif çıktı 2 saat sonrada hasta oldum zaten.
için rahat değilse bi test al bak bence. a.s

sonunda.... sonunda :sm_cool:

sabah adet oldum. oh ya çıldırmak üzereydim nerdeyse.
doğum sonrası adet düzensizliğiymiş demekki.
oh çok şükür.

2. bebek tabiki istiyorum (allah izin verirse)
ama minimum 3 sene sonra...
minik kızım MıNA büyüsün ondan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…